Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: BMW E32 730i Zagańsk k.Kielc 18.5pln Duża Lipa

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    101
    BMW
    Było 3 x 7 e 32 730m60 e38 730d m57 e65 735 n62
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3

    Post BMW E32 730i Zagańsk k.Kielc 18.5pln Duża Lipa

    http://otomoto.pl/bmw-730-C33292911.html

    Byłem wczoraj znowu oglądać E32 za 18.5pln spodziewałem się stanu dobrego z plusem za takie pieniądze
    przynajmniej ,że lakier chociaż w połowie będzie orginalny,a auto nie bedzie miało braków i będzie chociaż przyszykowane do sprzedaży
    ale kolejny raz okazało się ,że w PL można sprzedawać złoma i wołać za niego prawie 20.000pln
    Auto pewnie kupione było we Francji za 5000pln unas dostało nowy lakier i większe koło, a cena podskoczyła razy 4
    facet opowiadał jaki to youngtimer z południa francji bez rdzy,serwisowany i myśli ,że po takie auto przyjedzie amator co pierwszy raz widzi E32 na oczy!

    Jeśli ktoś z forumowiczów zastanawia się nad kupnem E32 w orginalnym stanie mogę odradzić zakup tego auta, sprzedający handluje autami i nie wie co to
    dobry stan techniczy i orginalność ....cena wzięta z kosmosu handlarz chce jak najwięcej zarobić ,opis na otomoto zachęcający żeby zwabić potencjalnych poszukujących E32

    i tak pokrótce :

    auto całe malowane ....odcięcia na rantach i w komorze silnika dach z tyłu również
    dodatkowo lewe tylne drzwi świeżo przerysowane, klamka w kolorze zamiast matowa czarna
    chromy przód zderzak narożnik i tył uszkodzone
    w bagażniku ani jednego klucza jest tylko orginalny trójkąt z e87 lub e90
    amortyzatorki klapy nie trzymają (spada na głowe)
    alufelgi od e39 ------ inna średnica piasty drga auto podczas jazdy opony słabe
    sprężyny przód czerwone tył zwykłe seryjne auto siedzi z przodu tył wysoko
    kratki w zderzaku przód na Spax-ie przykręcone

    Po odpaleniu mimo ,że aku słabe
    auto chodzi bardzo nierówno krztusi się sprzedający przyznał,że trzeba by kopułke wyczyśić lub wymienić
    Środek auta
    Syf niesprzątane ziemia na dywanach brak dywanika od pasażera plamy
    brak jakiegoś radia jest zmieniarka w bagażniku blaupunkta
    skóra fotel kierowcy spękana i starta bardzo mocno
    i najlepsze wszędzie na fotelach dywanach wychodzi .................pleśń!!!!!!
    śmierdzi w aucie ..........to auto bardzo długo stało i tam i tu w PL sprzedający to ignorant .... tak mogę stwierdzić po rozmowie końcowej o cenie tego E32

    Tysiac złotych polskich tyle mi zaproponował po zwróceniu mu uwagi na powyższe mankamenty ....
    po pytaniu o starą cene (kiedyś to auto było wystawione za 16.5pln) usłyszałem trzeba było brać wtedy :)
    Kolejna "miła historia" z zakupu E32

    fotki pózniej
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez kubusss ; 20-10-2014 o 20:22

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    To ze w środku jest "chlew" to widać od razu i nie trzeba było jechać tam osobiście ;-)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Za tyle kasy auto powinno być wypieszczone już fo fotkach dywanów można uznać że coś jest nie tak.
    U nas naprawdę można trafić na kible za duże pieniądze nie ważne co się kupuje. To E32 jak je opisujesz powinno kosztować koło 3 tyś. . .
    Ja teraz jak jadę po auto i motor i mam daleko to mówię że jade z 4 zdenerwowanymi ludźmi wtedy sprzedający wymyślają wady których nie ma :D Tak miałem z Banditem był tani i był daleko ale po kilku rozmować dzwoniłem co kilka dni dowiedziałem się wszystkiego i stan rzeczywiście był taki jak rozmawialiśmy,

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    ę że jade z 4 zdenerwowanymi ludźmi wtedy sprzedający wymyślają wady których nie ma

    Skierowałbym takiego kupującego do najbliższego psychiatryka

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Tego kto to kupi też w kaftan i do psychiatryka ;-)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Jak sprzedający ma coś na sumieniu to rozmyśla się z moich oględzin lub się rozłącza prosta sprawa, jak ktoś wie że ma gówno to nie będzie ryzykował potencjalnego wpierdzielu. Metoda dobra

  7. #7

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Jak sprzedający ma coś na sumieniu to rozmyśla się z moich oględzin lub się rozłącza prosta sprawa, jak ktoś wie że ma gówno to nie będzie ryzykował potencjalnego wpierdzielu. Metoda dobra
    Kaczy Ty jak cos wymyslisz ....;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    Po zdjęciach te auto wygląda jak drewniany wychodek, w środku zreszta widać że atmosfera podobna, chlewnia absolutna. O felgach nawet nie chce już wspominać bo odrzuca już z daleka jak żyda od gazu. Gdzie sens gdzie logika, oglądać wogóle takie coś za 18 tysięcy...tak jak ktos napisał, za 3tyś, to można by było to oglądać, a za 18 to..... " ...nie idzcie tą drogą..." :D
    Moje 740i , 750i , 750i fl. , 750 iL, 730D http://7er.pl/showthread.php/34752-W...5%9B%C4%87-%29

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Kaczy Ty jak cos wymyslisz ....;)
    Przynajmniej od jakiegoś czasu nie wracam już do domu rozdarty emocjonalnie zawiedziony biedniejszy o koszty podróży i stracony czas. : ) Jak dochodzi co do czego to w środku nie ma tak naprawdę 4 zdenerwowanych osób jadących ze mną ale przez telefon to działa : )

Podobne wątki

  1. [E32] e32 z Kielc zna moze ktos to auto ??
    Przez krzysparco w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-12-2012, 18:54
  2. Bmw e32 730i
    Przez juwani w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 27-11-2011, 12:50
  3. [e32] BMW E32 730i Czarna LaLa Nowe fotki
    Przez 7er Fanatic w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 13:50
  4. [e32] bmw 730i
    Przez artue22 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-08-2007, 21:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •