Witam mam na imie Mateusz . Zakupilem swoja pierwsza 7er na miesiac przed ukonczeniem 18 lat :> [IMG][/IMG]
Gdy po nia pojechalem bylem oczarowany osiagami , wyposazeniem oraz wygladem .
Wiadomo jak to mlody czlowiek brawura i inne czynniki doprowadzily do tego ,ze zajezdzilem skrzynie biegow , bardzo bolalo jak trzeba bylo wydac 4tys zl na renowacje ale spec od skrzyni powiedzial (mechanike naprawia mi tata poniewaz ma swoj warsztat samochodowy) ze wstawi wzmacniany kosz sprzeglowy i nic sie juz nie stanie , wiec mu zaufalem . Mylnie po 6 miesiacach skrzynia znowu padla (nie polecam warsztatu "Naprawa Automatycznych Skrzyni biegow " Na ul.Szczecinska w Koszalinie . ) . Po reklamacji "Spec" oddal częsc pieniążków oraz zniszczona skrzynie . Za zwrocone pieniadze zakupilem uzywke i sami z tata zamontowalismy i zalalismy nowym olejem . [IMG][/IMG]


Od tamtej pory samochodem zwiedzilem Francje i nic sie nie dzieje :) Stan licznika ?? mysle ze jest prawdziwy posiadam faktury z Wloch oraz wpisy serwisowe z wymian oleju .[IMG][/IMG]

Jak wiadomo sprzęt w bmw nie gra za rewelacyjnie wiec postanowilem ,ze zmienie audio . Zdecydowalem sie aby w kabinie zamontowac 2 drozne glosniki hertza o srednicy 13 cm oraz wstawic tube w bagaznik o max mocy wyjsciowej 1400 wat . Spelnia to moje oczekiwania . Co do spalania moje autko pali tyle co podaja w instrukcji (tyle jest na kompie) 12.1 a co do spalania na trasie liczac srednia na cpnie lejac pod korek (Autostrada 140-160) Srednia wyszla 7.1 ON
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]


W mojej rodzinie jest jeszcze jedno 7er posiada je moj tata jest to 725 TDS w manualu ale o niej powinien wypowiedziec sie moj tata :) (Granatowa taxi Taty)
[IMG][/IMG]