-
Początkujący Użytkownik
Fajna, Arman, chyba najlepiej wyposażona narazie jaka jest na naszym rynku do sprzedania, z pełną historią. Ale wiesz, jestem nastawiony na trochę inną, chciałbym mocniejszą benzynę, a śpieszyć mi się bardzo nie śpieszy, mam nadzieję że jak nie kupię teraz to po 2-3 mc nie będę pluł sobie w brodę że taka mi odjechała... A jednak narazie chciałbym poszukac tej wymarzonej, a znając życie jak nie będę mógł znaleźć takiej to będę szedł na ustępstwa :)
Ale tak naprawdę szukając teraz to tylko Twoja jest godna uwagi z tym wyposażeniem
I jeszcze jedną znalazłem w Gdańsku, jak nowy w środku, ale za bardzo goła...
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum