Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Witam wszystkich

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Adamo
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    100
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Słupsk
    ładna zadbana sztuka;)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Paweł 7 Zobacz posta
    No to ja zakończę ten monolog;) Podoba mi się Twoje auto - ma bardzo ładny kolor i w bardzo ładnej konwencji zrobione są koła - czyli czarne wnętrze i polerowany rant. Chociaż sam wzór felgi mi się nie widzi. Napisz coś więcej co tam zrobiłeś przy tym aucie, bo z tego co udało mi się dopatrzeć, to masz np. panele z drewnem na oparciach foteli z 750. Pomarańczowe kierunki też mi się podobają, chociaż ja do swojej wolę smoked - ale te pomarańczki też są super.
    Dzieki za wybawienie od niekonczacego sie gadania do siebie :)
    Powiem ci ze autko pochlonelo mnustwo kasy jesli chodzi o techniczne sprawy np. Wymienione zostaly: przeplywka, 2x sonda, czujnik polozenia walka, czujnik polozenia walu, cewki , swiece, visco, wentylator klimy, zawieszenie przednie i tylne, tarcze i klocki, obudowa silnika itd itp.
    Lakierowane kilku elementow i caly do polerki. O dziwo nigdzie nie bylo rdzy.
    Szkla reflektorow i kierunki ori. Naprawa bad pixeli.

    Co do srodka to kiera byla od nowosci :) siedzenia komforty z 750. Zmienialem wykladzine na czarna z lampkami z tylu tymi za nogami pasazerow tylnej kanapy. Chcialem miec czarna i w ladnym stanie.

    Kola to krzaki sa i tylko tymczasowe. Ale zestawienie czarnego srodka i polerowanych rantow zostana.

    Plany takie realne to czarny sufit. Boczki ktore juz mam z 750 z raczkami w skorze. Wymiana galki zmiany biegow. Dolozenie rolety.
    Zawiecha byla juz obnizona i jest w dobrym stanie wiec zostaje.

    Kierunki w nocy wygladaja naprawde ladnie ale czekam jeszcze na pomaranczowe zarowki cena za 1szt 37zl w aso. W tej chwili mam biale dwu wluknowe.

    Pawel napisz mi z jakiej wersji masz to oswietlenie tylne na slupkach ze tak fajnie swieci? Mam lampke przednia z drewienkiem i kompletuje reszte ale twoje sa jakies inne... czy to jest tajemnicze oswietlenie ambient? Jesli tak to raczej zecz trudno dostepna...

    wymienilem tez cale audio pod ori radio.

    Dzieki Adamo za mile slowa.

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez pokolacji ; 28-11-2014 o 19:43

  3. #13
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Na prawdę ładny przed lift. widać że prawdziwy maniak marki..pozdrawiamy i witamy w zacnym gronie 7er.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Pawel napisz mi z jakiej wersji masz to oswietlenie tylne na slupkach ze tak fajnie swieci? Mam lampke przednia z drewienkiem i kompletuje reszte ale twoje sa jakies inne... czy to jest tajemnicze oswietlenie ambient? Jesli tak to raczej zecz trudno dostepna...

    Pzdr
    To są "zwykłe" lampki z 750 - w nich masz standardowo dodatkowe oświetlenie "operowe". U mnie modyfikacją byłą zmiana koloru na czarny połysk - reszta to zwykła lampka z 750;)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Paweł 7 Zobacz posta
    To są "zwykłe" lampki z 750 - w nich masz standardowo dodatkowe oświetlenie "operowe". U mnie modyfikacją byłą zmiana koloru na czarny połysk - reszta to zwykła lampka z 750;)
    Super. Fajnie to wyglada i fajnie ze bedzie tez u mnie :)

    Dzieki Wiktor82 :)

    Zastanawiam sie nad ciemnymi szybami ale nie smola tylko delikatnie i wszystkie w jednym odcieniu. Boje sie troche zeby nie zepsuc ale chyba zaryzykuje...

    Pozdrowka.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Wyciagam swoj temat powitalny zeby zopytac szanownych Kolegow czy zmiany jakie dokonuje ida w dobra strone.
    Puki co oprucz wiader czesci mechanicznych wymodzilem kilka zmian wizualnych.
    1. Rolki dare lm 20 cali znane z innego tematu o dare lm
    2. Niewielka gleba.
    3. Dystans
    4. Nakladki na progi i listwy zgarniajace od polifta - moje ori progi byly jakies krzywe.
    5. Oswietenie wnetrza z 750 a ambientem.
    6. Roleta tylna.
    7. Podgrzewane stolki
    8. Ciemne szyby

    Plany: juz sie robi deska i slupki w skorze z 750. Zderzaki beda malowane bo listwy sa brzydkie.

    I najwazniejsze pytanie czy dawac SL czy zostac przy chromie?
    Foty

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Tylko i wyłącznie shadow. Jak bym nie miał u siebie to bym chyba szprajem ociapal, chrom jest paskudny w każdym bmw

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    No no - piękny lakier i koła - robią robotę konkretnie. Dałeś nakładki na progi od polifta, ale wg mnie dalej to zbyt prosto nie wygląda...:/ Ale ogólnie wszystkie modyfikacje na duży plus - auto wygląda naprawdę zacnie, a i wyposażenie coraz lepsze. A co Ty chcesz lakierować na zderzakach? Tylko nie pisz, że chcesz lakierować dolne partie w kolor...:/ Jak trzeba, to odśwież zderzaki nowym lakierem, ale na tym samej konfiguracji.
    Bardzo ładny jest ten samochód - kolor i własnie stan lakieru robią bardzo dobre wrażenie. Przy tym kolorze widziałbym czarne wnętrze, ale to tylko moja wizja - tak jak jest też jest dobrze.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Dzuda chyba walne sl - twoje zdanie znalem juz wczesniej ale chyba masz racje :) nerke musze czarna dac i caly sl. Wstawie foty jak to wyglada.

    Pawel7 na fotkach wyszlo tak jakos niebardzo z tymi nakladkami ale w realu jest lepiej. Moje ori progi byly kosmicznie nie fajne i mnie wlasnie najbardziej cieszy ten mod bo wkoncu nie widac tej lipy. Progi zostaly zakonserwowane wiec nic tam pod spodem sie nie dzieje.
    Jak skoncze z decha to biore sie za shadowa.

    swoja droga autko jest tluczone dzien w dzien wiec ogolnie e38 naprawde mi sie sprawdza i po wyczyszczeniu znowu wyglada ladnie :)
    ostatnio zrobilem 2x slowacje i pomijajac spalanie na poziomie 14l naprawde dalo rade...

    Koncepcja kolorow zostaje taka jak jest. Na zderzakach te czarne listwy mam brzydkie. Wiec zderzaki daje do malowania. Doly czarne i lostwy czarne czyli tak jak jest.
    pozdro.

  10. #20
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Wszystkie zmiany wg mnie na duży plus...poza tym faktycznie ładne to Twoje E38...gratuluję...

    No i na koniec niestety, ale muszę się zgodzić z Dżudą...W tym konkretnym zestawieniu ten chrom do niczego tu już nie pasuje...

Podobne wątki

  1. [E38] Witam wszystkich!
    Przez bartowy w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2014, 16:47
  2. [F01/02] Witam wszystkich
    Przez blokers77 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-05-2014, 17:17
  3. [E38] Witam wszystkich!!
    Przez kwachuGSE w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-11-2012, 17:29
  4. [E38] Witam wszystkich
    Przez Szwajnos w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-02-2012, 21:05
  5. [E65/66] Witam wszystkich
    Przez Beero w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •