Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Komunikat komputera.

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze

    Komunikat komputera.

    Witam serdecznie . Mam pytanko gdyż nie znalazłem takiego przetłumaczonego komunikatu na naszym forum tz: autka nie odpalałem z 48h stało na dworze i mrozie bryyyyy
    gdy dzisiaj rano wsiadłem ku mojemu zdziwieniu jakiś nieznany mi komunikat się pojawił po przekręceniu kluczyka : VORGLUHEN i znikł bezpowrotnie.
    Co to oznacza?? Oczywiście "U" pisane z dwoma kropeczkami nad literką:)

  2. #2
    7ka
    Gość
    swiece zarowe :)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Do wymiany?? Konkretniej proszę??

  4. #4
    Niekoniecznie. Znane są przypadki, że gdy auto stoi dłużej na mrozie to wywala później najprzedziwniejsze komunikaty. Najlepiej by było podjechać na kompa i sprawdzić co go tak na prawdę boli. Jeśli nie wykaże nic konkretnego, to skasować błąd i jeździc dalej zwalając winę na mróz. Albo po prostu pojeździć jeszcze trochę i patrzeć czy pojawia się znowu czy nie, bo też bez sensu wywalac 100zł na podpięcie do kompa. Mi wczoraj wywaliło że mam za mało płynu do spryskiwaczy pomimo że mam pełen zbiornik i że mi cały lewy przód nie świeci, a dziłał jak złoto. Przejechałem kawałek, auto sie zagrzało, zgasiłem je, odpaliłem i tyle widziałem te błędy :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    7ka
    Gość
    kur...a LUDZIE!!! :razz:

    swiece zarowe sie zapalaja jak jest auto zimnie!!!

    normalna sprawa w dieslu..

    JEY ty nie masz swiec zarowych :hah:

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie
    7ka Kolego jesteś "boski", bo nie którzy piep... tu takie głupoty nie mając zielonego pojęcia o autach a już na pewno nie o bmw7. Metaforycznie można rzec "Niesiesz kaganek wiedzy w ciemnogrodzie" Pozdrawiam serdecznie!

    Innym kolegą życzę zdrowego rozsądku i chwili czasu na zgłębienie instrukcji obsługi auta. Pzdr2x
    Risorius ;-)

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Risorius
    7ka Kolego jesteś "boski", bo nie którzy piep... tu takie głupoty nie mając zielonego pojęcia o autach a już na pewno nie o bmw7. Metaforycznie można rzec "Niesiesz kaganek wiedzy w ciemnogrodzie" Pozdrawiam serdecznie!

    Innym kolegą życzę zdrowego rozsądku i chwili czasu na zgłębienie instrukcji obsługi auta. Pzdr2x
    7ka ;) Nie jest boski (bez urazy Krzychu )
    po 1 Ma diesla
    po 2 dobrze nawija po niemiecku

    a inni starali się pomóc a Ty ich od razu od ciemnych mas wyzywasz :razz: :x
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Risorius
    7ka Kolego jesteś "boski", bo nie którzy piep... tu takie głupoty nie mając zielonego pojęcia o autach a już na pewno nie o bmw7. Metaforycznie można rzec "Niesiesz kaganek wiedzy w ciemnogrodzie" Pozdrawiam serdecznie!

    [glow=red:771852c462]Innym kolegą życzę zdrowego rozsądku i chwili czasu na zgłębienie instrukcji obsługi auta. Pzdr2x[/glow:771852c462]
    To po co zadałeś pytanie skoro każdego innego odsyłasz do instrukcji ??? ... może na początek sam powinieneś przrstudjować ją ???

    Po takim Drivie wrzuć na Neutral .... bo oczy Wielkiego skierowane są ku Tobie ....

  10. #10
    7ka
    Gość
    panowie spokojnie ;)

    no dobra jestem boski :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •