pasuje zdjąć skrzynie i polukać co się tam dzieje lub inna opcja zdjąć wysprzęglik i przez otwór od niego jakąś kamerą popatrzeć czy ze sprzęgłem wszystko ok (znajomy miał tak że wymienił sprzegło na jakieś no name i po paru tyś,km poprostu te blaszki co wyciskają sprzegło się połamały, końcówke wysprzęglika zmieliło) pzdr




Odpowiedz z cytatem