Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wojownik

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava

    Wojownik

    Myślę że każdy powinien obejrzeć ten film. Opowieść o wspaniałym człowieku Marku Piotrowskim. Jest on dla mnie jednym z największych wojowników. Obraz pokazuje historię kick-boxera Marka Piotrowskiego, który poznał smak międzynarodowego sukcesu, jak również gorycz porażki.


    To jest pierwsza część , pozostałe już będziecie umieli otworzyć:

    http://pl.youtube.com/watch?v=pIcAzvYANKw
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    znam go osobiscie. zauwazcie ze wszyscy zawodnicy ktorzy z nim walczyli sa dobrze ustawieni (o rufusie nie wspomne) ale to jest polska

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Czarek730 zna go najlepiej ;) to jego sasiad ze wsi w ktorej sie wychowal ;)

  4. #4
    Prawda mięsny to szok że tak mu nie wyszło
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Czarek to prawda że go znasz? Opowiedz mi trochę o nim, jaki jest, co robi, czy jest koleżeński? założyłem ten watek właśnie po to byśmy porozmawiali nie tylko na temat aut ale również na tematy które nas poruszają w innych dziedzinach. Ja osobiście nie uprawiam i nie uprawiałem żadnych sztuk walki, ale bardzo lubię ludzi pokroju Piotrowskiego . Za ich charakter nieustępliwość , cierpliwość, dążenie do celu. Za mądrość życiową jaką Marek przekazuje młodym ludziom.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    bardzo mi sie podobał ten film - polecam każdemu kto odwiedzi to forum

  7. #7
    A więc Wiku powiem tylko że jestem sporo młodszy od Marka ale pamiętam go i z podstawówki i potem ze spotkań na Dębem zresztą teraz też często go widać jak biega .Powiem że odkąd go znam nigdy nie odniosłem wrażenia że wozi się co to nie on w końcu to 9 krotny mistrz świata zawodowców w kick boxingu
    mistrz świata amatorów
    zdobywca pucharu świata
    Mistrz Polski w kick boxingu
    Mistrz Polski juniorów i seniorów w karate kyokushinkai

    zawsze można było podejśc porozmawiać jest zwykłym normalnym facetem jak kazdy z nas . Ale po takim kopie w dupsko (Rodzina , Zdrowie ,Kariera Pieniądze ) psychika mało którego z nas dała by nam się podnieść z posadzki .Wyobraż sobie dziś jesteś tym mistrzem z jego tytułami a za miesiąc roznosisz gazety bo nie masz za co żyć i wrócić do Polski ;(

    Temat zgłębimy jak się spotkamy pozdrawiam Czarek :papa:
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    czarek ma racje on nie zachowuje sie jak gwiazda tylko robi swoje. pomimo klopotow ze zdrowiem na treningach caly czas widac lwa w oczach. najfajniejsze jest to ze kiedys ogladalem jego walki na wideo nagrywane z satelity a po kilku latach ten sam czlowiek obijal mi maske jak zle trzymalem garde. wiku w minsku i okolicach nikt lepiej nie wytlumaczy ci kickboxingu i boksu.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Mam dla niego ogromny szacunek. Chciałbym mieć jego silna wole i chęć przezwyciężania przeciwności losu. Po prostu brak mi słów. Czarku jak go spotkasz to pozdrów Go ode mnie.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  10. #10
    7ka
    Gość
    wiku moze zacznij trenowac,masz do tego warunki ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •