Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z zagłówkiem/podłokietnikiem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz

    Problem z zagłówkiem/podłokietnikiem

    Robiłem sobie dziś porządek z tapicerką po wizycie mojej 750 u mechanika i pojawił sie problem - a mianowicie czy w tylnej kanapie jest 3 zagłówek nad podłokietnikiem albo czy ta część się jakoś wysuwa (jesli tak to jak?), bo mogę otworzyć podłokietnik, ale bez tej jego pokrywy, która wogóle nie chce się wyjąć spomiędzy oparć. W czym tkwi problem, bo nie chcę nic robić siłowo?

    Jeszcze mam pytanie dodatkowe - czy czyszczenie skóry w takiej temperaturze jak dziś może jej zaszkodzić (bardzo mała ilość wody z szarym mydłem + krem KIWI - nic innego nie miałem, a wyczyścić musiałem, bo byłe cała w smarze i jeszcze czymś co przypominało masło)?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    Wieko podłokietnika po prostu utknęło Ci za oparciem kanapy - wsadź za wieko rękę i ciągnij do siebie. Innym wyjściem jest demontaćż oparcia. Trzeciego zagłówka nie ma.
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    50
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    GDYNIA
    Sorki za OT ale ten mechanik nie stosuje pokrowca na fotel ??? Troche nieprofesjonalizm...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Dzięki za poradę - jutro spróbuję.
    Oby tylko nie zakładał pokrowców :D - on zwyczajnie zniwelował te pokrowce ochronne, które ja założyłem 8/ . Co prawda były to tylko zwykłe foliówki, ale zawsze były. W zamian za to pełna inspekcja + tarcze z klockami + 1 lambda + regeneracja NIVO = 1840 zł, czyli chyba warto po nim posprzątać :D

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Wiesz to troche jak wpuścic stado świń do auta i cieszyć się ,że nie nasrały tylko ....... opluły tapicerkę ...... :shock:

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    To jest facet, który wogóle nie przywiązuje wagi do estetyki auta - jego e39 wygląda faktycznie jakby woził stado świń.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    58
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Lublin
    Jak się dba , tak się ma . . .
    PiK-MaN BMW 730i

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Podłokietnik wyszedł, ale jest tam bajzel na kółkach - ta listwa z rzepem (taśmą czepną) jest urwana, góra skórzana podłokietnika jest oderwana od pokrywy schowka (z tym sobie poradzę), a ponadto to zamykanie pokrywy podłokietnika jest zepsute (nie ma czegoś co by je dociskało i trzymało podłokietnik zamknięty) i nie bardzo wiem co z tym zrobić - pomocy.

    Mam jeszcze pytanko takie trochę OT - w schowku przednim pasażera mam takie dziwne gniazdo ze sprężynką, czy to jest gniazdo na latarkę? Podobno w e32 nie było jej na wyposażeniu.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez koggi
    Mam jeszcze pytanko takie trochę OT - w schowku przednim pasażera mam takie dziwne gniazdo ze sprężynką, czy to jest gniazdo na latarkę? Podobno w e32 nie było jej na wyposażeniu.
    W e32 była latarka ja taka mam tylko bateryjki już siadły i nie trzymają zastanawiam się nad wymiana ich na inne sprawne akumulatorki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •