Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Witam z Pyrlandii

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    3
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Poznań

    Post Witam z Pyrlandii

    Witam Szanownych Forumowiczów,

    Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem siódemeczki E32 730 silnik M30B30, kolor Sterlingsilber Metallic, automat, wnętrze niebieskie.... po chwilowym zawahaniu stwierdziłem że pasuje - bywają bardziej kontrowersyjne :) rok 1992, żadnych kuchennych instalacji nie doznała. To w zasadzie tyle ile wiem na ten moment. Pochodzenie auta niejasne - Niemiec przez 17 lat, potem 5 lat w Poznaniu, 3 handlarzy po drodze i jest moja... Znajdę chwilę przy dziennym świetle i bez deszczu to postaram się uzupełnić dokumentację fotograficzną.
    Powiem szczerze - od dłuższego czasu szukałem Omegi A - to było moje pierwsze poważne auto 15 czy 16 lat temu i sentyment kazał mi szukać właśnie Omegi, niestety (albo stety) Omegi oferowane w serwisach motoryzacyjnych zwykły być w większości struclami i złomami po potopie i gradobiciu a nie zamierzałem przepłacać za "kolekcjonerskie" okazy.
    Stało się inaczej, znalazłem godnego rywala z tamtej epoki w rozsądnych pieniądzach i zwariowałem. To moje 2-gie auto w tej chwili i chociaż żona puka się w głowę, odstawiłem rozsądnego rodzinnego turboklekota i od 2 dni jeżdżę tylko moim nowym klasykiem a morda cieszy mi się cały czas mimo kosmicznego spalania, potęgowanego bezsensownymi kilometrami pokonywanymi w imię odkrywania nowych wrażeń.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar Papilion
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    23
    BMW
    735i E38
    Skąd
    Legnica
    Cześć. Ja od 2 miesięcy nabijam licznik jakże drogimi kilometrami :D w zasadzie połowa pensji wskakuje niemiłosiernie do baku mojej 7. Oby i Tobie ten stan nie przemijał :D pozdrowienia

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jagdtiger
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    211
    BMW
    brak
    Skąd
    Łódź
    Pozdrawiam, my siodemkowi wariaci powinnismy trzymać się razem :) Co do kosztów to niejeden moj znajomy puka sie w glowe i mowi że ze dwa auta bym kupił za to co ładuję w moją e32 :P Ale myślę że jest sporo osób na tym forum, przy których moje wydatki na auto to pikuś :D Życzę dużo radości z jazdy :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    Witam Pyrę, nie martw się, wszysty tutaj jesteśmy mniej lub bardziej pierdolnięci na punkcie 7ek :D
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  5. #5
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Gratuluje zakupu. Zapodaj zdjęcia prędko. Jestem ciekaw jak niebieskie wnętrze komponuje się z srebrnym autem Co do omegi to raczej nie ta klasa auta. Jak już to senator bardziej by pasował do tego zestawienia.

    Jak German to Anna.

  6. #6
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Witam witam ;-) coz nikt nie mowil ze ta milosc bedzie latwa ;-) pozdrawiam i czekam na foty

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    opis przeczytałem i brakuje tylko mi kliknąć LUBIĘ TO :P

  8. #8
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witam i ja...gratuluję zakupu E32, choć zdjęć jeszcze nie ma, ale też chętnie zobaczę...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    3
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Poznań
    W weekend Panowie, w weekend, na razie nie mam jak, po pracy już się robi ciemno. Poza tym muszę zaliczyć myjkę bo wiecie, każdy podziwia, dotyka, maca i mam pełno odcisków brudnych łap... :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    3
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Poznań
    Kilka fotek na szybko, bo na razie nie ma się jeszcze za bardzo czym chwalić:
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •