Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bmw e38 shadowline,felgi styling 95,Białystok-opinia po oględzinach.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk

    Post Bmw e38 shadowline,felgi styling 95,Białystok-opinia po oględzinach.

    http://olx.pl/oferta/bmw-e38-730-sha...tml#ed4e4d0dfd

    Witam,na zdjęciach wygląda dobrze,niestety na żywo czar pryska.Auto jest po mocnym gradobiciu,wgniotki i to duże są dosłownie wszędzie.Sprzedający niepoważny,niestety zapomniał poinformować o tym dość istotnym fakcie,sam lakier też nie wygląda dobrze,przetarty na szybko jakby szmatą z piasakiem.Dalej nie oglądałem ponieważ miałem umówione jeszcze trzy auta w tym mieście.Wydałem znacznie więcej niż te 16900 ale z Białegostoku wróciłem zadowolony.Post został napisany w celu zaoszczędzeniu następnemu potencjalnie zainteresowanemu tym autem czasu i nerwów.Pozdrawiam.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Polift w 3.0d za 16 k to niczego innego bym się nie spodziewał. Daj foty nowego nabytku w odpowiednim dziale ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    http://olx.pl/oferta/bmw-730d-bogata...tml#2c9abe1514

    Kupił ktoś z Trójmiasta,ale widać długo się nie nacieszył ;) Szacun jeśli ktoś u nas wyciągnął te kratery po gradobiciu :) Warto o to zapytać przed przyjazdem po auto z daleka,bo również w ogłoszeniu obecnego właściciela nie ma o tym informacji.
    Ostatnio edytowane przez myszor10 ; 27-12-2014 o 16:44

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730d
    Skąd
    Gdańsk
    Witam panowie, to ja ją kupiłem. Mam ją cały czas. Gradobicie jest zgadza sie, ja informuję o tym fakcie klienta który chce kupić w mailu z dodatkowymi zdjęciami - tak naprawdę gradobicie jest delikatne, do tego pali się poduszka - trzeba zrobić matę pasażera, trzeba też dolać oleju do pompki klapy bagażnika. Poza tym lakier, jak widzicie w moich zdjęciach jest jak nowy, wymagał solidnej polerki, poprzedni stan był opłakany, auto ma wymienione zawieszenie na oryginale, turbina pracuje wzorowo, spalanie zimą na balonach 11, latem na 19 słońcach 12, aha, i wymiany wymaga drewienko przy lewarku biegów. Auto polecam, ja nie sprzedaję dlatego że to szrot, obejrzałem ich mega dużo w niemczech i w polsce, ta jest naprawde godna uwagi, po winie jest 135 HP, ale ostatni właściciel dostał wody do silnika i wiem dlaczego, wystarczyła gumka uszczelniająca na turbinie, której NIE BYŁO, fart że ja to szybko zrobiłem, silnik został wstawiony nowy z przebiegiem około 200 tyś ALE 193 KM. Co jeszcze, skóry nie wytarte, i doprowadziłem do tego że cała reszta mechaniczna działa, nawet telefon dzwoni. Panowie, miałem kilka BMW, trzeba zrobić wgniotki, których mało widać bo auto jest ciemne, ale ok, gradobicie, poduszka i olej do klapy . KONIEC Cena 21 000 do negocjacji

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    Post

    lewy nie musisz sie tłumaczyć, co było a nie jest.... nie dogodzimy kupujacym, nie ma obowiazku informawać o usterkach ktore były usuniete u juz nie wystepuja, a jak dla kogos nie pasuje to do salonu po nowe,

  6. #6
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Mi się podobają zdjęcia szczególnie 3,4 jak by robione przez szybę .Ale zderzak z halogenami to raczej od wersji benzynowej jest niż od diesel, i te spryskiwacze w chromie średnio to pasuje do shadow line ,i kierunki z przodu białe a z tyłu marchewy. Ale może warta obejrzenia do odratowania.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Skąd
    PWR
    Właśnie, te zdjęcia robione monitorowi wyświetlającemu właściwe zdjęcia. To chyba jakiś haker sprzedaje?

Podobne wątki

  1. Felgi BMW Styling 176 z E65 w E38
    Przez Pawel_M3GT w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-04-2014, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •