Witam, niestety ale napotkal mnie nastepny niestety problem w mojej E38. Po skonczeniu wymiany oleju schowalem resztke w bance do bagaznika ( bagaznik otworzylem normalnie z pilota bez problemu) zamknalem , usunalem inspekcje olejową wszystko pieknie ladnie i chce odpalic auto, jak sie okazalo akumulator padl gdyz mialem wlaczone radio niestety... i teraz problem polega na tym ze nie moge z niczego otworzyc bagaznika , ani z pilota, ani z guzika na klapie, ani z przycisku pod kierownica, z kluczyka nie dam rady gdyz nie pasuje do zamka w bagazniku ( otrzymalem tylko jeden kluczyk przy zakupie w dodatku jak sie okazalo nie pasuje ani do drzwi ani do klapy). ostanio zauwazylem ze po tym pojawil sie komunikat BOOTLID OPEN. Nie moge dostac sie do bagaznika w ogole.

Moje pytanie co zrobic aby dalo sie otworzyc bagaznik ? komputer widzi go jako otwarty wiec moze dalo by sie zresetowac bledy jakos z pod maski ? byc moze do czujnik. Dodam ze mam dociaganie klapy ze samo ja domyka bo nie wiem czy w kazdej tak bylo . POMOCY .