Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: E38 schowek pod kierownicą lewy - ułamane wolne opadanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    79
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Warszawa

    Post E38 schowek pod kierownicą lewy - ułamane wolne opadanie

    Witam. Jak w temacie. W moim E38 pierwszego dnia po zakupie chciałem otworzyć ten lewy schowek przy kierownicy. Niestety nie wiedziałem, że trzeba go wcisnąć i i poczekać aż opadnie, pociągnąłem dość mocno...coś urwałem. Jeżdżę tak już drugi rok, ale czas to naprawić. Schowek się zamyka i nawet sam się nie otwiera, ale za to nie opada tak powoli i elegancko jak powinien. Może wystarczy to wyjąć i podkleić? Na allegro nie widziałem w dobrym stanie czegoś takiego w kolorze beżowym, więc jestem w kropce. PS chodzi mi o tą klapkę która otwiera się do dołu a nad nią jest przycisk ręcznego. Chciałbym to wreszcie naprawić bo wożę tam okulary i w tym miejscu mam wskaźniki gazu więc dość często jest używane...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Zielas
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    106
    BMW
    E38 730iA
    Skąd
    Bydgoszcz
    Witam kolegę, ja u siebie mam tą drugą opcję :D czyli się nie zamyka... Chciałbym aby chociaż działał tak jak u Ciebie. Mam więc prośbę, czy mógłbyś go wyciągnąć (dwie śrubki krzyżowe) i wrzucić zdjęcie tego plastikowego mechanizmu - na internecie nie znalazłem takiego gdzie było by to widać . Mam opcje to sobie pospawać i chciałbym to wykorzystać :) Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Problem LPG wolne załączanie E38 3.5 i
    Przez Radox w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 15:26
  2. [wnętrze] gorące okolice stacyjki i obudowy pod kierownicą
    Przez Crom w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-06-2012, 18:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •