Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: WSPOMAGANIE - DZIAŁA W KRATKĘ ?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    nie wiem czy to pomoże, ale ja miałem po prostu luźny i sparciały pasek, ślizgał się i nie napędzał pompy, co skutkowało działaniem w kratkę, lub skokowym.

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    każda uwaga jest ważna i pomocna, ale Ja już mam dosyć , cały czas poci mi się pod zbiorniczkiem i już nie mam siły co tu jeszcze może być zrobione.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    U mnie można pasek wykluczyć, ponieważ niedawno był wymieniony i nie zauważyłem żadnej różnicy. Zbiorniczek lub wąż mi się lekko poci. Może przez nieszczelność nie ma konkretnego ciśnienia w układzie?

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    mi działa na pół gwizdka nie jest aż tak ciężko przyzwyczaiłem sie juz nie bede z tym nic kombinował moze nawel lepiej niz jak by tak lekko miala chodzic

    -----------


    w końcu sprawa się rozwiązała, należało wykasować błąd z komputera wspoma działa jak należy, kwestia mechanika, w jednym warsztacie wykasowali błedy ale nie pomogło pewnie mieli słaby komputer, chcieli wymieniać pompe itd, dobrego mechanika znalazlem aż w Zamościu dlaczego az dlatego ze jestem z Wawy 250km a byłem tam u rodziny mojej dziewczyny na urlopie i akurat sasiad jest mechesem zna sie konkretnie :)
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    Problem jest już teoretycznie rozwiązany, po zresetowaniu komputera wspomaganie działa, ale po przekroczeniu pewnej prędkości działa ciężej i tak powinno być ale niestety zdaje się że czujnik padł i po zwolnieniu nie wraca z powrotem do trybu lekkiego. Czy ktoś zna oznaczenie tego czujnika chciałbym go kupić i wymienić.
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    To raczej zawór servotronic. Zawiesza sie w połozeniu zmniejszonego cisnienia. Juz przerabiałem ten temat. Polecam nowy z aso bo z uzywango nie sprawdzisz jak nie zamontujesz, a czesto sa uszkodzone.

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    ile to może kosztować? zawór+robota

    i czemu twierdzisz ze to zawór skoro po zresetowaniu kompa działa nawet pare dni dopóki nie przekrocze chyba 100 czy 120km/h ?
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •