Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: instrumenty :)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław

    instrumenty :)

    Wielu z Was zapewne miało za szczeniaka jakiś kontakt z instrumentami (kolega Rondel moze niech sie nie wypowiada ;D ;D ;D ). Moje pytanie to: na czym grałeś/ grasz :)
    Ja kiedyś pykałem na gitarce, później na bębnie (wiadomo- ogniska, panienki- dobrze było brać na gitarke ;D ). Dzisiaj jakoś mi te wspomnienia wróciły- gitarka i bęben dalej u mnie leżą..Pomyślałem ze warto do tego wrócić....w wolnej chwili złapać jak kiedyś za wiosło i odlecieć z jakimś kawałkiem Lady Punk czy cos w tym stylu :D
    Dążę do tego, że na spotach typu Świeradów czy Szklarska Poręba, kiedy robimy imprezy na powietrzu chętnie bym posłuchał znowu gitarki, pośpiewal (to jest sztuka której nigdy nie opanuje ;D ).... Nie wiem jak Wy (Wy, którzy bawiliście sie kiedyś w muzyków- wielkie ambicje itd) ale ja mam zamiar kupić tą pęknięta strune, która dawno temu puściła i zacząć przygrywać wieczorami na nowo.....chcę przypomnieć sobie wszystkie numery, które kiedys znałem na pamięć i nauczyć sie nowych właśnie po to, żeby na tego typu spotach bawić sie tak, jak było to dawno temu ;)
    Kto wie....może na jakimś spocie uda nam się pyknąć na 2 lub wiecej gitar..?
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Re: instrumenty :)

    Cytat Zamieszczone przez szwed147
    Dzisiaj jakoś mi te wspomnienia wróciły- gitarka i bęben dalej u mnie leżą..

    Chyba gitara leży ,a bęben wisi ...... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

    Kiedyś przy ognisku to grywałem na .... harfie .....(instrument strunowy szarpany ).... :hah: :hah: :hah:


    Tak w realu to grałem przeważnie na nerwach .... Więc ja będe wiernym słuchaczem ....
    Możemy się jeszcze do harcerstwa zapisać i sprawności zdobywać .... Bo przy naszych wagach i świętach to raczej mało ruchliwe się ciałko zrobiło... ;) ;D ;D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    137
    BMW
    bylo E38 1999 r.
    Skąd
    Wrocław
    A jednak postanowilem sie wypowiedziec.....pomimo tego co sadzi Szwed, ze jedyny instrument na jakim gralem, to pewnie w jego domysle jest FLET :D niestety musze go zmartwic i rozwiac jego mlodziencze fantazje erotyczne :) Kilka lat temu gralem sobie na perkusji, z czego sasiedzi nie byli zbytnio zadowoleni, szcegolnie jak kolega do tego gral n a gitarze elektryczniej z piecem :D Podpowiem, ze wszystko dzialo sie w bloku :D :D
    Jestem dobry w lozku...potrafie spac godzinami

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Rondel
    A jednak postanowilem sie wypowiedziec.....pomimo tego co sadzi Szwed, ze jedyny instrument na jakim gralem, to pewnie w jego domysle jest FLET :D niestety musze go zmartwic i rozwiac jego mlodziencze fantazje erotyczne :) Kilka lat temu gralem sobie na perkusji, z czego sasiedzi nie byli zbytnio zadowoleni, szcegolnie jak kolega do tego gral n a gitarze elektryczniej z piecem :D Podpowiem, ze wszystko dzialo sie w bloku :D :D
    to kapela powoli zaczyna sie tworzyc :D 7er band? :P
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    137
    BMW
    bylo E38 1999 r.
    Skąd
    Wrocław
    Tylko klawiszowca brakuje :D
    Jestem dobry w lozku...potrafie spac godzinami

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    echh

    Cytat Zamieszczone przez Rondel
    Tylko klawiszowca brakuje :D
    no doobra kupie keyborda....


    kiedy pierwsza próba?

    Easy

  7. #7
    Ja mam opanowane wszelkiego rodzaju gitary. Mam ich nawet kilka w domu, chociaż znaczną część kolekcji sprzedałem, ze wzgledu na to że od pewnego czasu mam zdecydowanie mniej wolnego i nie ma kiedy grać, a szkoda mi bylo żeby leżały i się kurzyły. No i przez kilka lat przewinąłem się przez parę krakowskich zespołów (klimaty głównie trashowe- Metallica, Pantera, Testament, Sepultura itp + własny repertuar utrzymany w tej konwencji). Tak więc jakby była potrzeba, to mogę ciupać na gitarce, równiez na basie, bo głównie tym się zajmowałem w zespole :)
    A po pijaku to nie ma instrumentu na którym bym nie zagrał :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Ja również grywam ale przeważnie na nerwach :D
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    a wiec tak na nerwach wirtuoz, czasem w ch...ja :razz: a przewaznie w ciula z policja strazokami miejskimi i tego typu łapiduchami!!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    http://streemo.pl/Portal/4188,Artyst...za_Muzyka.html

    :D

    Teraz oprócz chilloutów w projekciku trance'owym ale na razie rzeczy w przygotowaniu więc nie wrzucam :x

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •