Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Składame lusterka e38 pomocy :(

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    68
    BMW
    e38
    Skąd
    Łomża
    Może pomoże przelecieć pustym manem i na nowo zakodować to co Cię interesuje.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    45
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Wrocław
    Niestety ale zakodowanie pustym manem nic nie dało. Zniknęło to co zakodowałem wcześniej a automatycznie domykanie szyby kierowcy jak po pierwszym kodowaniu przestało działać tak nie działa do tej pory :/
    Podjadę do gościa z Car Connect może uda mu się poustawiać tak jak ma być.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    hmm może nie uwierzycie, ale ja po prostu rozebrałem panel kierowcy ze sterowania lusterkami do płytki dolutowałem switch który wyciągnąłem wcześniej z modułu angielskiego przełożyłem lusterka i wszystko ruszyło ;) jak rozbierzecie panel np angielski ( bo tani jest ;) ) to zobaczycie że na switch przychodzi taki okrągły dinks plastikowy z wystającym języczkiem na który montowana jest sprężynka i dopiero na górę kwadratowy klawisz od lusterek. Ja wywierciłem dziurę w górnej części panelu i wyprowadziłem tylko ten dinks z języczkiem. Robiłem to tak na szybko, żeby działało z myślą, że wymienię kiedyś na oryginał, ale tak zostało bo działa i nawet wygląda jakby miało być i mi to nie przeszkadza ;)

    Cytat Zamieszczone przez mav571 Zobacz posta
    Jak robię test przez inpe to się składają. To samo ze spryskiwaczami lamp. Podczas testu działają a podczas jazdy nie. Dodatkowo zaprogramowałem, żeby światła w aucie migały również przy otwieraniu samochodu oraz aby po ruszeniu blokowały się drzwi. Ale teraz nie zamyka się automatycznie szyba kierowcy :/ Coś jest ewidentnie napsute w kompie. Muszę znaleźć kogoś kto to ogarnie.
    kolego lusterka się nie złożą podczas gdy samochód jest w ruchu!! tzn rozłożą się ale nie złożą już. dopiero gdy fizycznie pojazd stanie wtedy możesz złożyć lusterka.


    Edytuj posty!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 15-12-2014 o 13:38

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    45
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Wrocław
    Podczas jazdy chodzi o spryskiwacze reflektorów. Lusterka sprawdzam tylko na postoju.



    No i lipa. Kodowanie jest poprawne a mimo tego lusterka się nie składają. Muszę rozebrać drzwi i sprawdzić czy przycisk rzeczywiście działa.
    Co do xenonów i spryskiwaczy to też lipa. Wygląda tak jakby komputer nie wiedział, że światła są włączone. Dlatego nie działają spryskiwacze i samo-poziomowanie :(
    Z tym tematem to chyba poczekam do wiosny i posprawdzam wszystkie przewody od świateł przednich.
    Jedyny plus to przekodowana nawigacja MK4 z mono na kolor i zamontowany ekran 16:9 :D
    Ostatnio edytowane przez mav571 ; 22-12-2014 o 21:05

Podobne wątki

  1. Składane lusterka w e38 rocznik 94
    Przez hektorek106 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 17:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •