Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Świeża 730i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    101
    BMW
    Było 3 x 7 e 32 730m60 e38 730d m57 e65 735 n62
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3

    Post Świeża 730i

    http://olx.pl/oferta/bmw-e32-730-i-1...tml#d85ad992fe

    Panowie byłem dzisiaj oglądać ten egzemplarz miał być zadbany i przede wszystkim w orginalnym stanie
    niestety okazał się kolejnym ciastkiem z orzechem w środku :)

    -auto poprawiane lakierniczo tzw. wpyłki i nie tylko lewe drzwi przednie całe malowane
    oba przednie błotniki malowane do listwy oraz napewno tylny lewy
    w ten sam sposób
    -niby udokumentowane 180.000km przebiegu ale w fotelu kierowcy dziura w boczku (nie widać na zdięciu)
    -gałka skrzynii biegów od serii 1 e87
    - urwany uchwyt lewego schowka od strony kierowcy
    - zamiast ogranicznika pedału gazu (plastikowej stopki) jest wkręcona śruba
    - skrzynka narzędziowa w bagażniku urwana i brak w niej kluczy
    -pod maską brakuje kilku platikowych elementów
    -silnik chodził bardzo nierówno na zimnym może to wina silniczka krokowego
    -na zderzakach wgniotki odkształecenia

    i tak oto nie kupiłem kolejnego egzemplarza wczoraj byłem w częstochowie oglądać egzemplarz za 19.000pln,ale stan był znacznie odbiegający od ceny
    przed wczoraj za 12.000 w warszawie nadktórym się zastanawiam....

    Ciąg dalszy opisu E32 za 19.000pln

    Kolor był chyba mój ulubiony Luxorbeige met z wnętrzem w kolorze kremowym oczywiście w skórze
    odrazu muszę napisac ,że zdięcia z głoszenia poniżej są stare (nieaktualne) facet pewnie je zrobił jak przywiózł auto
    z DE parę lat temu.....obecnie auto prezentuje dużo gorszy stan....

    i tak dlaczego jej nie kupiłem po pierwsze....

    Sprzedający twierdził ,że wcale nie musi jej sprzedawać,a stan jest kolekcjonerski
    jak tylko doszedłem do E32 zauważyłem mocno pękniętą szybę w dodatku zawilgoconą przy slupku i masce
    szyba była jeszcze orginał....sprzedający twierdził,że to żaden problem :)

    -w zderzaku brak zaślepki na hak,
    -zderzak wymieniony brak sprysków na lampy mimo,że auto powinno mieć intensywne mycie ref. jest zbiornik oraz manetka
    -chromy lekko poszarpane
    - czarne listwy na zderzach przod i tył obrysowane od parkowania nadawały się do malowania
    -prawy przedni błotnik napewno był malowany podejrzewam,że maska do połowy również
    - dywany we wnętrzu przeszły swoje na zdięciu wyglądały ładnie na żywo były zaplamione i brudne (jazda bez jakichkolwiek dywaników)
    - fotel wybrudzony
    - brak zaślepek w lewych przednich drzwiach może były rozbierane
    - brak org. apteczki pod fotelem....można to pominąć (sprzedający zaproponowal ,że kupi w aptece za 20pln apteczke żeby była)
    -roleta tyl nie orginalna pomijam sposób montażu
    - po odpaleniu wydobył się" cudowny" dzwięk.....rozsypujących i dziurawych ze starości tłumików na pytanie jak można tak na codzień jezdzić? w takim hałasie ...usłyszałem ....mi się tak podoba....
    -silnik nierówno pracował na wolnych obrotach (sprzedający mówił,że wymienił swiece i kopułke)
    - auto podobno długo stało i mechanik regulował zawory (pózniej dowiedziałem się ,że jeden możliwe,że sie przytarł ..sprzedający dostał rade od mechanika żeby wlać jakiegoś moto doktora na to) podobno już kupiony specyfik
    -alufelgi Borbet co prawda jakiś paskudny wzór zwykłe 15....i do tego średnie opony
    - pod maską brak lampki do światełka i jakiś tam pierdółek....

    Sprzedający raczej niereformowalny .....mówił ,że może mi opuścić troche z ceny jakies 2000pln tak zrozumiałem
    a auto jest igła i nigdzie się takiej już nie kupi...nawet w niemczech......bmw ma jezdzić na dwójce i robić bączki jego słowa i jeszcze
    przyjeżdżają tu oglądać takie barany co nie jężdżą tymi autami na codzień tylko siędzą w garażach i je tylko polerują,a bmw ma zapierdalać !

    Fin(koniec)
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez kubusss ; 23-09-2014 o 20:30

Podobne wątki

  1. [E32] ~ 730i Lazureblau
    Przez Mick Crane w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 20:00
  2. [E32] 730i
    Przez jonash w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-06-2011, 11:53
  3. 730i V8 by Piterski
    Przez Piterski w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-06-2009, 21:06
  4. E-32 730i
    Przez cudaczek61 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-08-2007, 09:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •