Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106

Wątek: Pomoc w zakupie e65

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    161
    BMW
    e65 n62b44
    Skąd
    Płock

    Post Pomoc w zakupie e65

    Noszę się z zamiarem zakupu e65 z silnikiem benzynowym 4.4, chcę przeznaczyć do 30 tys jednak jak będzie coś wartego uwagi to te 2-3tys mogę dołożyć.

    Wyczytałem chyba wszystkie tematy o zakupie e65, trochę wiedzy już mam, jednak doświadczeni użytkownicy mogą podpowiedzieć mi wiele więcej.

    Upatrzyłem taki sprzęt:

    http://otomoto.pl/bmw-745-C34485456.html

    Właśnie czegoś takiego szukam - zależy mi na dobrze wyposażonej wersji

    Mam pytanie na co w szczególności zwracać uwagę kupując e65. Kobitka była teraz na urlopie, wraca w poniedziałek i w tym tygodniu po weekendzie będę do niej dzwonił pytać o stan i ew. oględziny, mam prawie 300km więc chciałbym jechać po coś w miarę pewnego.

    Zapytam na pewno czy nie ma wycieków - silnik, skrzynia i most. Historię powypadkową i sprawność wyposażenia. Prosić ją o VIN auta?

    Dzięki wielkie z góry za wszelką pomoc w zakupie wymarzonego 7er'a

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Jak tak patrze na zadanie przez Ciebie pytania to myslę że nie czytałeś naszego forum w ogóle niestety, ponieważ czytając np to :

    http://7er.pl/showthread.php/17695-K...wskaz%C3%B3wki


    Miał byś odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania

    Co do auta to

    1 weż Vin

    2 weż miernik lakieru

    3 weż ogarnieta osobe z kompem i programem np INPA
    4 Uważaj na Pamele - bo po haśle przewodnim komisu obawiał bym się nie tylko o portwel ale i ogólnie miał się nna baczności
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ZwichrowanyKsiążę
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    163
    BMW
    e38 750i, e36 325i, e46 325i, e46 320d
    Skąd
    PO/POS
    Poproś o VIN i w domu go rozkoduj, zobaczysz czy wyposażenie zgadza się z tym co pisze sprzedający itp. To jest plac także wątpie czy kobitka Ci powie cokolwiek wiarygodnego o historii tego samochodu (w końcu nim nie jeździła...), no chyba że to jej prywatna fura była. Fotel kierowcy wygląda niepokojąco. Powiedz, że masz 300km i niech zrobi zdjęcia ze środka od strony kierowcy, bo dla mnie brak zdjęć tego miejsca to ewidentna próba ukrycia niezbyt dobrego stanu wnętrza w miejscu gdzie zazwyczaj najszybciej widać oznaki zużycia ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    161
    BMW
    e65 n62b44
    Skąd
    Płock
    Czytałem, co do wyposażenia to raczej jestem w stanie sprawdzić je na miejscu czy zgadza się z VINem, na tej aukcj nie ma opisu wcale, w sumie jak każda 7 z komisu ma full, a po obejrzeniu zdjęć widać później że nie ma 3/4 wyposażenia prawdziwego full, więc te opisy wyposażeń z komisów są i tak pobajerowane.

    Co do kompa i mierników to chcę zaprowadzić je na miejscu do Norauto, robiłem tak wcześniej kupując auto z kolegą, mają dosyć fajną ścieżkę testów przed zakupem auta, sprawdzenie lakieru, podpięcie kompa, sprawdzenie zawieszenia oraz całego wyposażenia w środku jeśli chodzi o jakąś elektrykę, testują ładowanie i sprawność akumulatora, a nawet testy obecności spalin w płynie chłodzącym. Po tej ścieżce będę mniej więcej wiedział w jakiej kondycji jest zawieszenie i ogólny stan auta.

    Muszę czekać do Poniedziałku aż otworzy komis i zobaczę co w ogóle powie przez telefon.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Auto praktycznie z niższej półki cenowej a tu : nie może być wycieku, nic lakierowane wszystko sprawne, zawieszenie bez luzów etc. Miałem takiego klienta na swoje e66, przez tel. od razu podziękowałem...Ludzie myślą że auto 12-to letnie będzie jak nowe , a nawet jeśli ktoś do takiego stanu doprowadzi to będzie kosztować około 40tys...
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 20-09-2014 o 14:04

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    161
    BMW
    e65 n62b44
    Skąd
    Płock
    Nie mówię że ma być wszystko cacy, to że jest gdzieś tam lakierowane według mnie nie jest jakąś mega wadą. Zawieszenie po tylu latach tez idealne nie będzie, kwestia tego żeby nie kupić czegoś co będzie spalało olej równo z benzyną i żeby ma wejściu nie dołożyć do auta kilkanaście tysięcy

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar MasterXX123
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    88
    BMW
    745i
    Skąd
    Berlin/ Poznan
    za 28 tys. niestety nie kupisz e65 który jest sprawny i w dobrym stanie, nie patrzac na wyposarzenie. Takie moje zdanie.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    Ja uważam że kupując e65 za mniej niż 30tyś trzeba mieć przynajmniej 10 tyś zapasu na ewentualne naprawy. Chyba ,że naprawy dokonuje się na tanich chińskich zamiennikach. E65 tanie w utrzymaniu na pewno nie jest :) Natomiast jeżeli się kupi zadbane auto i serwisuje się je na częściach z górnej półki to długo posłuży :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Panowie, przestańcie! Ile według Was ma kosztować E65 z pierwszych lat produkcji? Lata lecą, najstarsze E65 ma już 13lat a to sporo. Jeśli auto jedzie prosto, nie kopci, nie było składane z czterech to brać i cieszyć się jazdą! :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Mimo upływu lat E65 nigdy kosztować nie będzie 10-15tyś zł. zadbane ładne E32 ma dziś swój wyznaczony pułap cenowy / E38 również i E65 też... E65 jest autem zaawansowanym technicznie, z wyglądem nadal bardzo świeżym mimo swoich lat które upłynęły i przez to długo będzie ono jeszcze kosztować 35-45k (za zadbany pojazd oczywiście), tak mi się przynajmniej wydaje.

Podobne wątki

  1. [E38] Pomoc w zakupie
    Przez mlody728 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 08:46
  2. [pozostale] Proszę o pomoc oraz opinie forumowiczów przy zakupie E65
    Przez Filipek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 18:58
  3. pomoc w zakupie:)
    Przez maniek wola w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 17:03
  4. Prosiłbym o pomoc w zakupie E65 2003r 3.0d
    Przez Bari w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •