Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Bmw 760

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań

    Bmw 760

    Witam chciałbym dowiedziec się od was co sądzicie o BMW 760 czy warto się rozgladać za tym autkiem ?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    82
    wg. mnie to klasyka gatunku, silnik najlepszy jaki moze byc i wyposazenie wspolmierne do silnika, czyli najczesciej full wypas. silinczek V12 podobno na prawde ładnie jezdzi. Jesli masz okazje kupic takie autko to ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawial. Ale odpowiedz sobie czy na pewno oplaca Ci sie taki woz. Jesli bedziesz non stop smigac po miescie to wg. mnie szkoda tego silnika, ale jesli jezdzisz sporo na trasach to powinienes go brac.

    http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Z tego co piszą na naszym forum ..to niewarto ...... Trzeba poszukać ..... 8/

  4. #4
    Ja też tak słyszałem. Krąży dość sporo negatywnych opinii o 760. I generalnie ludzie polecają zamiast tego 750
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań
    A może któryś forumowicz ma 760 to niech się podzieli przygodami związanymi z tym autkiem .

  6. #6
    Nie wiem i nie znam osobiście .

    Ale znam serwis w którym się serwisuje 760i i zmienia ona właścicieli jak rękawiczki i każdy nowy siedzi z nią w serwisie .. Felerny model i nie udany wypust..
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Nie wiem i nie znam osobiście .

    Ale znam serwis w którym się serwisuje 760i i zmienia ona właścicieli jak rękawiczki i każdy nowy siedzi z nią w serwisie .. Felerny model i nie udany wypust..
    jeden egzemplarz nie powinien przesadzac o wyborze. Czytalem jakis czas temu ze 760 jest uwazana za b. dobre auto pod wzgledem komfortu jak i bezusterkowosci.

    http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez DAN V8
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Nie wiem i nie znam osobiście .

    Ale znam serwis w którym się serwisuje 760i i zmienia ona właścicieli jak rękawiczki i każdy nowy siedzi z nią w serwisie .. Felerny model i nie udany wypust..
    jeden egzemplarz nie powinien przesadzac o wyborze. Czytalem jakis czas temu ze 760 jest uwazana za b. dobre auto pod wzgledem komfortu jak i bezusterkowosci.
    Ja mówię o jednym, ale tu na forum było mówione o innych :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja tez słyszałem to samo o V12 w E32 czy E38 ... hmm, może coponiektórych przerasta wartość 12 świec itp lub bogaci kupujący takie auto myśla ze bierzące naprawy są zbędne i potem paści jeżdżą... Ja bym nie pękał tylko kupował :)

  10. #10
    Pewnie, ja też nie chciałem kupować V12 tylko 4.4 V8, no i jakoś tak wyszło że mam jednak V12. A wcześniej to zarzekałem się że nigdy tego nie kupię, że to za duże, za drogie i że w ogóle trzeba być nienormalnym żeby to kupić :) Z E65 750 i 760 jest podobnie jak z E38 740 i 750. Te pierwsze statystycznie są mniej awaryjne i słyszy się o nich znacznie więcej pozytywnych opinii, co nie znaczy że te drugie są złe. Może po prostu trochę częściej trzeba z nimi zajechać na serwis i to czy tamto wymienić. A brzmienie V12 jest bezkonkurencyjne :D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •