Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Bmw 760

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Pozwolę sobie zacytować sylwka7, który jakiś czas temu odpowiedział mi na PW na moje pytanie odnośnie silnika N73B60 w E65/E66:

    Cytat Zamieszczone przez sylwek7

    w tym silniku wszystko jest pyszne oprocz ukladu paliwowego.

    Chodzi mi konkretnie o pompy paliwa (wysokiego cisnienia) i same wtryskiwacze. Sa drogie i przy naszym paliwie - awaryjne. To wszystko na co moge narzekac

    Jesli idzie o takie pierdoly jak czujniki ktore sie psuja to nie zwracam uwagi, poniewaz w innych silnikach typu N potrafia sie popsuc i zaliczam do wad 760.

    Uklad paliwowy to ten element ktory dosc czesto unieruchamia samochod, a tu w/g mnie jest niedopuszczalne jak na limuzyne tej klasy.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    witam, odnosnie 760 to brat wlasnie zakupił taki egzemplarz w e66 longu. Jeszcze nie widzialem ale moge sobie przypuszczac jak to wygląda. Na felgach alpina 21 czarny, w wyposazeniu to malo juz czego brakuje, wszystko w skorce i alcantra na dachu. Poprosze o zdjęcia to wrzucę tak z ciekawosci. Odnosnie silnika to po jakims czasie cos powiem ale ponoc wrazenia z jazdy bezcenne, tymbardziej ze jezdzil wczesniej a8 D3 i ponoc nie do porównania. i tu pojawilo sie male ale gdyz i'drive wariuje. Tzn jak dotknie pokrętła to cały czas sie kręci i lekko drży, czasmi jest dobrze a czasami nie mozna niczego ustawic. Co to moze byc?

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez marcin740
    i tu pojawilo sie male ale gdyz i'drive wariuje. Tzn jak dotknie pokrętła to cały czas sie kręci i lekko drży, czasmi jest dobrze a czasami nie mozna niczego ustawic. Co to moze byc?
    Nie wariuje tylko tak ma być - koniec jakiejś opcji, wtedy trzeba klikać, coś jakby ekran na stronie www Ci sie kończył...

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    43
    BMW
    7
    Skąd
    białystok
    sorki, ale jednakl sadze ze nie powinno tak byc, bo to by bylo nie normalne, zeby nie móc przez cały dzien niczego ustawic i nawet klikanie nie pomaga. Mozesz mi cos wiecej napisac o tym?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •