Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [mechanika] Montaż automatycznej skrzyni biegów

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki

    [mechanika] Montaż automatycznej skrzyni biegów

    Zamontowanie automatycznej skrzyni biegów z gruszką na swoim miejscu to rzecz wymagająca specjalnych narzędzi i konkretnych uszczelek, czy też wystarczy przyłożyć ją w odpowiednie miejsce i przykręcić mocno kilka śrubek po czym na koniec dokręcić śrubki do wału?
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar maniek
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    47
    BMW
    e23 728i 1981
    Skąd
    DZG
    nalezy pamietac aby wandler zalozyc na skrzynie bardzo dokladnie uwazajac aby przy monazu sie nie wysunal gdyz gdy wyskoczy z napedu pompy olejowej w skrzyni biegow dokrecajac ja do silnika z pewnoscia uszkodzisz znajdujaca sie w niej pompe oleju . jest to jedyna rzecz na ktora trzeba zwrocic szczegolna uwage .

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Co zatem z linką idącą do drążka zmiany biegów? Wystarczy go nałożyć jak jest i będzie OK, czy jednak przy montażu ASB jest więcej kruczków i opcji zdupienia sprawy? :] Problem w tym że póki co, każdy warsztat do jakiego zawitałem odmawia podjęcia się montażu tej skrzyni, więc chcąc nie chcąc muszę uczynić to o własnych siłach - tłumaczą się brakiem narzędzi.... których (?) i ja również nie posiadam.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar maniek
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    47
    BMW
    e23 728i 1981
    Skąd
    DZG
    moge ci polecic warsztat mojego kolegi ktory zajmuje sie naprawa i montazem automatow . jest on 12 km kolo zgorzelca . sam mial 750iL i wie co w trawie piszczy . jakby co to wiadomosc na pw . zna go rowniez kolega z tego forum damian23zgc . jest to czlowiek godny polecenia .

  5. #5
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Witam witam nie tylko ja ale i kilka jeszcze innych osob z tego forum polecilo by ten warsztat jak by co to tel albo pw do mnie albo do manka pozdrawiam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •