Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: skasowany temat bez powiadomienia czemu itd:)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    Post skasowany temat bez powiadomienia czemu itd:)

    szanowny panie adminie ktory robi na zlosc - pokaz sie

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Nawet nie ja to zrobiłem.

    Ale złamałeś po raz kolejny Regulamin Działu Sprzedam.
    Na Forum jesteś 4 lata.
    Znasz regulamin, często go łamiesz. W dziale Sprzedam juz kilka razy dostałes ostrzeżenie na kilka dni i dalej łamałeś/łamiesz świadomie ten Regulamin.

    Teraz daję Ci 10 minut na ew. odpisanie i dostajesz dłuższą przerwę.
    I w tym miejscu piszę...jak jeszcze raz tak świadomie złamiesz regulamin to dostaniesz ban-a na zawsze.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    JointoVicz, ja usunąłem temat i doskonale wiesz dlaczego został usunięty. To że nie masz dostępu do działu SPRZEDAM to też nie nasza wina tylko Twoja. Notabene, ogłoszenie w takiej formie w jakiej zostało usunięte, zostałoby również usunięte z działu SPRZEDAM, ponieważ Ty nadal nie nauczyłeś się zasad panujących w dziale SPRZEDAM i nadal nie chcesz się do niech stosować.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    OJCZE 1 i ONCZE 2 :) prosze wiec o odpowiedz jak i co zorbic zeby stac sie godnym posiadania dostepu do dzialu sprzedam;) i serio co ja zorbilem zlego uehe:D nikogo nie oszukalem nikomu nic zlego nie zorbilem ;)

    Tuczi Ty byles neutralny i pomogles mi nieraz juz;) co ja kuzwa robie zle? czloiwieku znajdz jedna osobe ktorej JA kurwcze zrobilem cos zlego:) niech zgnija te graty i badzcie dumni z siebie:) ja nie mam jak sie stosowac do regulaminu dzialu sprzedam bo nie mam do neigo dostepu:) napisze do kogos wystawi to za mnie i bedzie luzik;) kain problem;)

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    napisze do kogos wystawi to za mnie i bedzie luzik;) kain problem;)

    Takim właśnie zachowaniem nie masz dostępu do Sprzedam.

    I aby nie być gołosłownym...dostajesz BAN na miesiąc.

    Pozdrawiam.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Takim właśnie zachowaniem nie masz dostępu do Sprzedam.

    I aby nie być gołosłownym...dostajesz BAN na miesiąc.

    Pozdrawiam.
    Królu złoty:) chodzi o to ze system da sie oszukac :) zawsze i kazdy system:) wiec jakbym chcial na sile to sprzedac / oszukac kogos itd to bym to wstawic mogl z 5 czy 10 roznych kont tutaj:) i nie karaj mnie za to ze tak mozna zrobic i bys nie mial na to wplywu :) zebym kogos oszukal to ok:) ale oszukalem?...:)(firma, staly adres zamieszkania, tel firmowy itd KAZDY MOZE MNIE SKARZYC O WSZYSTKO bo zaden ze mnie gosc widmo i dane moge kazdemu pelne dac ..) a jak chcesz to napisalem CI w pw - daj bana pernamenta ale zrob to jak nalezy :) tak zeby nie bylo tu po mnie sladu:) pozdrawiam panowie:) i zeby nie byc goloslownym - dasz bana i nie wroce na forum:) niby jednostka nic nie znaczaca ale mnie boli fakt ze cos do mnie masz i nie mowisz tego otwarcie i konkretnie ale wtedy ja bede mial CIebie za kogos kim ja bym nie chcial byc dla obcej osoby:) mnie by bolalo:) Ty mozesz miec gdzies:) gusta:) pozdro panowie! I TAK MAM PELNO GRATOW DO E38 ALE NIC NA SPRZEDANIE BO OSZUST Z EMNIE NIESAMOWITY! :P wyluzujcie... pozdro!
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 20-11-2014 o 00:19

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    Post

    Wydaje mi sie ze dorosli ludzie maja lepsze rzeczy do roboty niz uprzykrzanie komus zycia w internetach, no chyba ze pracuja jako nauczyciele :P

    A tym tekstem o lamaniu systemow to nie wiem co chciales osiagnac? Bo takom gadaniem to wychodzisz na typowego Janusza cebulaka cwaniaka a nie na zawadiake poza kontrolą wyzwoliciela babilonu...
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 02-12-2014 o 09:37

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 09:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •