Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Opinia Auta Świata o e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malpa_tg
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    142
    BMW
    740i
    Skąd
    Tarnowskie Góry

    Post Opinia Auta Świata o e38

    Przypadkiem znalezione na onecie :)

    http://www.auto-swiat.pl/uzywane/lim...-kieszen/1b9kb

  2. #2
    Kocham te opisy w AŚ. Jakie niby spalanie ma mieć V8 z lat 90-tych? 8l/100km w mieście? Spalanie jest adekwatne do pojemności, wagi auta i osiągów. Tak samo piszą w testach nowych, co lepszych aut, typu S klasa, Lambo itp, że minusem jest wysoka cena zakupu. Nosz ja pier.....
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja czegoś nie rozumiem i to w Was - ciągle narzekacie na AŚ a jednocześnie ciągle kupujecie i czytacie te artykuły, to kto jest nie haloo? AŚ czy WY?

    poza tym jak tacy z Was eksperci to może zgłoście się do pisania takich artykułów co??? widze las chętnych rąk

    Krytykowac umie każdy bo najłatwiej a zrobić coś samemu niewielu - pokażcie wpierw sami tą "profeske" a dopiero oceniajcie prace innych
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Brakuje zakończenia "i tak najlepsza jest skoda i vw".

  5. #5
    O to, to, Skoda taka dobra...

    Adasio, ja przestałem kupować AŚ jakieś 15 lat temu, jak do mnie dotarło jak tendencyjne i sponsorowane są ich artykuły. Z miłą chęcią mogę pisać, tylko jakoś nikt mi tego nie chce zaproponować :P Prawda o dziennikarstwie motoryzacyjnym w PL jest taka, że największa wada jaką możesz wytknąć, to za mały schowek w drzwiach, do którego nie zmieści się butelka wody. Bo nawet jak auto jest ujowe jak barszcz, to musisz pisać że jest przestronne, komfortowe, tanie w eksploatacji, idealne dla rodziny i w ogóle miód malina. Spróbuj raz pójść po całości i napisz że gówno jest gównem, to żaden przedstawiciel nie da Ci już więcej auta na testy. Przykre trochę... I wciskają ludziom tą ciemnotę że nowa Fabia z salonu w wersji golas, najlepiej z motorem od blendera i wnętrzem wykonanym z przemielonych kubków po jogurcie to idealna inwestycja, a już na pewno o wiele lepsze niż kilku (nasto) letnie Volvo, Merc, BMW, Lexus czy cokolwiek innego co jest prawdziwym autem a nie konserwą na kółkach
    Ostatnio edytowane przez Jey ; 11-09-2014 o 19:05
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    JeyA skoda jako zwykły dupowóz jest faktycznie dobra...wsiadasz bez emocji i bez emocji wysiadasz...auto dla zombie :)
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #7

    Post

    Dzięki. Do niedawna miałem przez rok jako któreśtam auto w domu Felkę 1.3 z podtlenkiem butanu. Jestem zombie :D Nie powiem, jako auto do nabijania kilometrów po Krakowie i okolicach nadawało się całkiem nieźle. Miesięczny koszt paliwa rakietowego typu ELPIDŻI do tego auta był porównywalny z tankowaniem hulajnogi- czytaj: Jeśli się cokolwiek zarabia a nie jedzie na zasiłkach (nawet polskich, nie norweskich ;) ) to raczej nie uszczupli to budżetu. Serwis, ekhm, jaki serwis? Czasem się wymieniło świece (kosztują tyle co zestaw w McDonaldzie)- za komplet!, czasem jakąś oliwę, no z grubsza wszystko kosztuje pindziesiąt złoty. Ewentualnie 70. I wszystko w niej naprawisz sierpem i młotem. Poza tym całym zmyślnym aparatem zapłonowym który wyciąga z kieszeni równe sześć i pół stówki. W takim momencie zaczynasz zastanawiać się czy to robić, czy dołożyć drugie 650 i szukać następnej, a tą zostawić na dawcę. Ok, przez rok Balbinka postanowiła w środku miasta odmówić posłuszeństwa. Stanęła jak wryta, chechła, chechła ale nie zaskoczy. Rozkodował się immo w kluczyku! Nie spodziewałem się technologi NASA w tym czechosłowackim cudzie techniki. A jednak... No ale w sumie w rok nastukałem nią ze 20tyś i przynajmniej nie bałem się jak teraz, że ktoś mi będzie próbował kota z maski wytargać :/. Jeździło, hamowało (w miarę), skręcało na suchym, na deszczu już trochę gorzej, pomimo że oponki były nowe i dobre- oba komplety (tak miałem lato i zimę i całe 8 sztuk felg stalowych) niebezpiecznie zbliżały się swoja wartością do wartości całej gabloty. Ok, brak klimy czy wspomagania trochę wkurzał, ale od auta za 2500 cudów się nie wymaga. Jeździ, to jeździ- na *uj drążyć temat! W zimie przy -20 ze 2 razy trzeba było ją pchnąć żeby tłoki zaskoczyły, poza tym bezstresowo. Wsiadasz, palisz, jedziesz. Wysiadasz, zamykasz, idziesz, wracasz, wsiadasz, jedziesz. Czy jakoś tak. Kolejność dowolna ;) Nie powiem, w rok na pewno się inwestycja zwróciła. Inna kwestia że Felkę przejąłem od taty, który to zakupił ją za złotówki w kwietniu 2000r i przez 12 lat i 6 miesięcy nastukał całe 76.000 przebiegu no i generalnie jak to tata, dbał o autko :) Czy to dobre auto? Pewnie że nie. Ale jeździło i spełniało swoje zadanie. Nie udawało czegoś czym nie jest i nikomu nie wmawiałem jaka to super limuzyna, jak mają w zwyczaju "redaktorzy" z AŚ. Raz nawet zapakowałem do niej wersalkę i przewiozłem przez pół miasta. I kota też nią wiozłem. I duży odkurzacz. I robiłem popisy na szosie na ręcznym. Służyła za pojazd budowlano-remontowy, miejsce spotkań przy piwku z kolegami, no długo by wymieniał. Myślę że bezcenny, argentyński kaktus też by się zmieścił. Do Jaguara to mi nawet moja skrzynia z narzędziami nie wchodzi. Kurde, wychodzi na to że AŚ ma rację. Skody są zajebiste!.

    PS. Żaden redaktor nie wmówi mi że Astra 4 jest lepsza od Giulietty. Nawet jeśli Astra lepiej pokona test sarny, jest przestronniejsza czy coś tam, to Alfa i tak jest lepsza. Bo to Alfa. Nawet jeśli psuje się co 16 minut. Miałem przez pół roku 146 na, a jakże by inaczej: Twin Smarku. Auto miało z 11 lat i ori przelot 26tyś. I chodziło jak traktor. Klasyka. Pół roku nie wychodziłem z warsztatu. Szklanki, wariatory, pompy ciśnienia, wymieniłem chyba wszystko poza dachem żeby ten silnik zaczął pracować jak powinien. Moc była, wszystko było, tylko jak to Twin Smark- na zimno chodził jak diesel w W123. A i tak była zajebista :D

    Dziękuję, dobranoc
    Ostatnio edytowane przez Jey ; 11-09-2014 o 20:20
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malpa_tg
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    142
    BMW
    740i
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    No to poleciałeś Jey z tematem

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Jey nic nie mów bo mój CLS też jest Twin spark :) tak jak i 4Matic...wcale nie chodza jak traktory hehe...Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Podobne wątki

  1. Opinia na temat montażu radia 2din do e38
    Przez tymon w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2018, 11:35
  2. [E38] Wasza opinia. E38 735iA
    Przez sebeusz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-06-2014, 19:28
  3. [E38] opinia e38 750
    Przez lukasz7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 19:18
  4. opinia e38 728lpg i 3.0
    Przez 87Joker87 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-06-2010, 16:15
  5. opinia e38
    Przez rogalex w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 23:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •