Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z dzwiękiem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE

    Post problem z dzwiękiem

    Panowie, kilka problemów...

    Nie działają mi głośniki przednie w drzwiach i pod fotelami, reszta działa... Mam logic 7. ponadto nie słyszę dźwięków z PDC a także z telefonu... Do tego co jakiś czas radio się zawiesza na chwile i znika dźwięk a zaraz powraca... Czyżby odtwarzać ask do wymiany?

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Przednie głośniki zasilane są z ASK z tego co pamiętam. Sama końcówka w ask też bywała awaryjna(podobnie jak w BM54).
    Subwoofery są zasilane ze wzmacniacza logic7.

    Telefon działa prawidłowo? Moduł telefonu też bywał awaryjny i blokował światłowód.
    Zmieniarkę posiadasz?

    Warto po kolei rozpinać światłowody od urządzeń i zaślepić pętlą, żeby ominąć urządzenia. Światłowodem są podłączone w pętlę: ASK, LOGIC7, Telefon, Zmieniarka, Moduł radia satelitarnego, moduł TV, licznik czy head up display
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    telefon działa, zmieniarkę posiadam, napisz proszę jak zaślepić pętlę światłowodu?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar ssosnaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    83
    BMW
    e38 740i ex.E65 735i. ex e39 523iA
    Skąd
    FG

    Post

    Cytat Zamieszczone przez dmisieekk Zobacz posta
    telefon działa, zmieniarkę posiadam, napisz proszę jak zaślepić pętlę światłowodu?

    nie zaślepić tylko połączyć czołowo do śiebie. np. wypinasz wtyczkę od nawigacji wysuwasz tam taką wsuwkę wyciągasz oby dwa światłowody, bierzesz termokurczke (izolacja termo kurczliwa) nakładasz na jeden z światłowodów i czołowo je łączysz i zgrzewasz termo i masz.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    ok sprawdzę to... Dodam że w chwili przywieszenia się dźwięku zawiesza się również komputer i nie mogę nawet zmienić piosenki czy wejść w ustawienia klimatyzacji, po max 2 sekundach wszystko wraca do normy.

Podobne wątki

  1. [audio/video] Logic 7 - problem z gosnikiem/glosnikami - dziwny problem...
    Przez baran13 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •