Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
Czekam na szczegóły ;)
Witam :) Nie będę się rozpisywała (ha ha kto mnie zna ten w to nie uwierzy i będzie miał rację ;p ) ale na szczegóły przyjdzie pora ;)

Teraz Szlachetna paczka rekrutuje wolontariuszy (chyba się zgłoszę ;) bo miałam 2 letnią pauzę i mi tego zamieszania brakuje ;p ) Rodziny do wybrania będą dopiero na przełomie listopada/grudnia.

Podsumowując zrzucamy się nieco w ciemno ;p

Każdemu kto wypowie się w tym wątku (lub do mnie na pw) i zechce wesprzeć naszą akcję "7er dla SZP" wyślę dane do przelewu na pw.

Podyktowane jest to tym, że jednak ta ochrona danych osobowych to ważna sprawa a do wątku ma dostęp każdy ;)

Tradycyjnie każdą wpłatę potwierdzę na pw.

Na koniec zbierania (to tak dzisiaj wymyśliłam) zrobię zrzut z konta z wpłatami (ale bez danych osobowych i ników same kwoty). Myślę, że w trakcie zrzutki też takie zrzuty zrobię ;) i tu zamieszczę. Będziecie na bieżąco ze stanem NASZEGO PACZKOWEGO KONTA.


Od razu uprzedzę, że mogę mieć poślizgi z odpowiadaniem na pw ale mam nadzieję, że pójdzie nam wszystko sprawnie. Jak napisał Damian mam troszkę problemów (ze zdrówkiem) i mogę mieć okresy niezbyt dobrego samopoczucia lub byc w szpitalu ale piszę tylko dlatego o tym żebyście się nie niecierpliwili i nie zniechęcali ;p

Na razie tyle z mojej strony.

A zachęcać nie trzeba (to do olejusa ;p , który dobrze o tym wie ;p )
Wystarczy przejrzeć wątki dotychczasowe ;p lub choć raz pojechać z paczką do rodziny. PRAWDA?