Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 193

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka 2014

  1. #171
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Ewentualne przelewy od śpiochów tylko dzisiaj bo wieczorem przesyłam wszystko do Opola.

  2. #172
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Drogi Darczyńco,


    Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

    Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

    Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.


    Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem DOL-929-404335), chciał przekazać kilka słów od siebie.
    Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
    Pani Anita na początku stała jak wryta, nie mogła uwierzyć, że tyle wszystkiego dla niej i kazała się szczypać, żeby się upewnić, że to nie sen. Jest zaszokowana tym, jak szczodrze została obdarowana, mówi, że z wrażenia dzisiaj nie zaśnie, to cud jakiś normalnie. Cieszyła się ze wszystkiego jak dziecko, a najbardziej z węgla i pralki - powiedziała:"dzięki Bogu nie będę już musiała prosić o pranie sąsiadów".
    Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
    Serdecznie dziękuję Pani i Współdarczyńcom za przygotowanie tak szczodrej paczki dla Pani Anity oraz za owocną współpracę. Pragnę z całego serca podziękować za doświadczenie, jak wiele można zrobić razem dobrego. Poruszyła mnie Wasza wrażliwość, zaszklone łzami oczy, wzruszenie i uśmiech podczas przekazywania darów dla Pani Anity. Było to dla mnie niezwykłe, niesamowite przeżycie - dziękuję! Przez Waszą pomoc i postawę moje serce zostało przepełnione jeszcze większą wdzięcznością i radością. Jestem wdzięczna Bogu, że mi Was postawił na drodze, że w cudowny sposób otworzył tyle serc i połączył we wspólnej pomocy potrzebującej Kobiecie. Ufam, że Darczyńcy będą dzięki temu bardziej szczęśliwymi ludźmi. Dzisiaj dotarło do mnie co oznacza hasło : "Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu". Niech Wasz trud i dobroć zostaną wynagrodzone po stokroć. Wszystkiego najlepszego Kochani Darczyńcy!
    Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
    "Chcę serdecznie podziękować z całego serca za to, jaką Państwo mi sprawiliście szlachetną paczkę. Po raz pierwszy otrzymałam taki prezent od ludzi o wielkim sercu. Sprawiliście mi tym Państwo niesamowitą radość i bardzo za to jestem Wam wdzięczna, aż mi brakuje słów". "Moim zdaniem Darczyńcy to są ludzie o wielkim, szlachetnym sercu, którzy niosą bezinteresowną pomoc,poświęcają swój czas i nie myślą tylko o sobie,ale o dobru drugiego człowieka i o mnie też pomyśleli... Trudno mi w to uwierzyć, to chyba anioły jakieś są". Dzięki pralce nie będę musiała prosić o wypranie sąsiadów, a zapas opału pozwoli spokojnie przetrwać zimę - nie pamiętam kiedy ostatnio paliłam w piecu węglem... Ubrania są rewelacyjne i wszystkie jak na mnie - strasznie się cieszę, bo nie kupuję ubrań to mi się bardzo przydadzą - ale będę teraz elegantka! Wszystkie pozostałe podarunki pozwolą spokojnie przetrwać trudny okres.

  3. #173
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Drogi Współdarczyńco,


    Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

    Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

    Twój znajomy, który wybrał rodzinę w systemie SZLACHETEJ PACZKI i zaprosił Cię do współtworzenia pomocy osobiście uczestniczył w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki. Mamy nadzieję, że podzieli się z Tobą radością i emocjami jakie towarzyszyły mu w tamtej chwili.


    Poniżej znajdziesz kilka słów, które chciał przekazać od siebie wolontariusz opiekujący się rodziną oznaczoną kodem DOL-929-400642.
    Słowa te kierowane były do osoby, która wybrała rodzinę w systemie i zaprosiła Cię do współtworzenia pomocy. Proszę jednak pamiętać, że wyrazy wdzięczności kierowane są dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie paczki.
    Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
    Reakcje w czasie dostarczania i otwierania paczek: Pan Janusz generalnie był w szoku, nie dowierzał, że tyle paczek do nich trafiło. Spodziewał się mniejszej paczki – powiedział to szczerze. Z wrażenia bardzo zaczął się jąkać. Całej rodzinie towarzyszyło niedowierzanie, zaskoczenie, ale i uśmiech. Brakowało słów. Padły słowa „z wrażenia nie wiem, co powiedzieć”. Piotrek zareagował prawdziwą euforią na piłkarzyki, wodę Adidasa i tygrysa pluszowego. Powiedział nawet do ojca: „tata, dostałem piłkarzyki”. Wszystko z tym swoim rozbrajającym uśmiechem od ucha do ucha. Dużo emocji u wszystkich wzbudziły tak duże ilości artykułów spożywczych oraz chemii na kilka miesięcy. Padały komentarze na temat możliwości zrobienia teraz bardzo dużych zapasów. W czasie wizyty Pan Janusz wielokrotnie zaznaczał, że on też chciałby zaangażować się w projekt. Chce się włączyć, chodzić po domach, nosić paczki, pakować. Myślę, że w ten sposób chciał pokazać, że odczuwa wdzięczność. Magicznym momentem było to, jak cała rodzina przymierzała buty – każdy otworzył karton z obuwiem i próbował przymierzyć najpierw jeden, a potem drugi but. Finał był taki, że cała trójka chodziła po pokoju w nowych, eleganckich butach sprawdzając, czy są dobre. I było to niezwykłe (a buty elegancko pasowały). Generalnie buty dla każdego członka rodziny okazały się strzałem w dziesiątkę, super wsparciem (bo, jak mówiła mama, np. Piotrek nie ma w czym chodzić). Odzież z paczek rodzina miała przymierzyć na spokojnie, ale cała odzież była oglądana z uwagą (wszystkie swetry, kurtki, żakiety, skarpety itp.). Jedynie Piotr przymierzył od razu kurtkę dla siebie – co zaproponowała mu mama, Pan Janusz z uwagą oglądał natomiast swetry dla siebie, komentując „ale piękne”, Pani Teresa żakiety: „ooo, będzie mi pasowało do białej bluzki”. Na poszczególne dobra rodzina reagowała np. tak: ale chemii!; ale cukru! o matko – 10 kg!; ooo – krem orzechowy!; o kawa! – najlepsza Jacobs; do lodówki śledzie; znowu Lipton; o ja – i szczoteczka, do tego pasta; kurczę – paprykarz!; o, zupy!. Długo zachwycano się też opakowaniem pięknie pachnących, suszonych owoców. Gdy Pani Teresa znalazła elegancki szlafroczek, powiedziała: „to ja stary wypierdzielę”. Miękki koc i pościel były dotykane, komplementowane. Lampka została od razu skręcona i postawiona obok komputera. Pan Janusz zaraz w niedzielę zacznie skręcać meble - tak z zapałem zapowiedział. Zorganizuje sobie pomoc kolegi przy tej pracy. Na informację o możliwości otrzymania pracy w przyszłości (po uzyskaniu urzędowego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności) Pan Janusz z wrażenia zamilkł. Wysłuchał wyjaśnień wolontariusza, jak to trzeba załatwić i wyznaczył sobie działania do wykonania w rejonowej przychodni. 
    Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
    "Przekazujemy darczyńcom podziękowania za okazane serce, za wszystko, za poświęcenie. Chcemy życzyć bardzo dużo zdrowia. Żeby darczyńcom się wiodło w życiu jak najlepiej. Wszystkiego najlepszego. Chcemy życzyć wesołych świąt, błogosławieństwa bożego" - Pan Janusz tak dziękował. Z wrażenia zaczął się bardzo jąkać (jąka się na co dzień). Powiedział, że z emocji musi odpocząć. Piotrek też głośno zaznaczył, że che podziękować za paczki i życzył wesołych świąt. Wszystko z uroczym uśmiechem na twarzy. Pani Teresa: "dziękuję, życzę, żeby zdrowie było i w ogóle". Generalnie, w podziękowaniach wielokrotnie odmieniano słowo dziękuję. Słowo o darczyńcach wg rodziny: "są to ludzie wielkiego serca, wspaniali ludzie, z oddaniem dla nas".

  4. #174

  5. #175
    Zaawansowany Użytkownik Awatar xaser
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    133
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Choszczno
    Bardzo fajnie że mogliśmy tak wszyscy razem pomóc :) Jak się czyta podziękowania od rodzin i wolontariuszy to aż się łezka w oku kręci :)

  6. #176
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Cytat Zamieszczone przez xaser Zobacz posta
    Bardzo fajnie że mogliśmy tak wszyscy razem pomóc :) Jak się czyta podziękowania od rodzin i wolontariuszy to aż się łezka w oku kręci :)
    Święte słowa.
    Jest 7er - jest moc!

  7. #177
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,238
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Basiu, jak będziesz miała czas to zrób proszę jakieś podsumowanie. Postaram się wtedy wrzucić to jakoś ze zdjęciami na nasz fejsbukowy fanpage. W przyszłym roku będzie jak znalazł żeby wszystkich zachęcić i zmobilizować do wpłat ;)

  8. #178
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Basiu, jak będziesz miała czas to zrób proszę jakieś podsumowanie. Postaram się wtedy wrzucić to jakoś ze zdjęciami na nasz fejsbukowy fanpage. W przyszłym roku będzie jak znalazł żeby wszystkich zachęcić i zmobilizować do wpłat ;)
    Super :) No właśnie czasu mi brakuje bo sprawdzam prezenty dla darczyńców ;) No i muszę troszkę się wreszcie życiem zając :P Jak się ogarnę to zeskanuję certyfikat :D i rachunki/faktury.

  9. #179
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Piękne podziękowania aż się łezka w oku kręci ... dla takich chwil człowiek żyje ...
    Pić trzeba ! Jeść można !

  10. #180
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Piękne podziękowania aż się łezka w oku kręci ... dla takich chwil człowiek żyje ...
    .........

Podobne wątki

  1. 7er i Szlachetna Paczka 2012 !!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 20:37
  2. Szlachetna Paczka 2013
    Przez basik107 w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-12-2013, 20:11
  3. 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •