Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 193

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka 2014

  1. #121
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    28
    BMW
    BMW 750
    Skąd
    Piaseczno
    Nie wazne jak sie zaczyna a jak sie konczy :D

  2. #122
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez Mikodor Zobacz posta
    Nie wazne jak sie zaczyna a jak sie konczy :D
    Hmm mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec :D Myślę, że możemy przedłużyć zbiórkę do co najmniej 11.12.2014r.

    Wczoraj byłam u pana Przemka. Nie wiem, czy już pisałam ale kilka dni temu mąż zawiózł trochę chemii spożywki, ubrań i kołderkę ale to wszystko zostało u Liderki rejonu. Wczoraj to zawieźliśmy. Coś nie mogę wrzucić tutaj zdjęć z tymi rzeczami :( Nie wiem dlaczego.

    Jest fotka na grupie na fb https://www.facebook.com/groups/810581572341470/ Zapraszam tam wszystkich zaangażowanych :) Już kilka osób dołączyło.

    Mąż kupi dzisiaj im opału na razie 1/2 tony.

    Z zakupów na razie kupiłam papier do pakowania i kołderkę.

    Z zakupami na razie się wstrzymuję. Myślę, że trzeba się skupić na rozwiązaniu spraw związanych z zadłużeniem. Niech pan Przemek ma czystą kartę :) Z tego co wiem rusza sprawa z energetyką. Może uda się załatwić umorzenie. Nie pisałam o tym wcześniej ale pomoc dla tej rodziny organizuje też prawdopodobnie firma PZU. Najpierw mieli to być pracownicy ale sama firma postanowiła się zaangażować.

    Zastanawiałam się nawet nad zmianą rodziny po otrzymaniu tej wiadomości wczoraj od wolontariuszki ale po wizycie w domu Pana Przemka myślę, że po pierwsze warto tam pomóc, a po drugie pomóc na prawdę konkretnie. Żałuję, że było ciemno bo siedzą przy takich małych świeczuszkach (podgrzewacze takie jak zapachowe ale bez zapachu) i nie mam dobrego aparatu. Dzisiaj może maż za dnia będzie i zrobi coś wtedy w tej grupie na fb (zamkniętej) wkleiłabym fotki warunków mieszkaniowych. Tam bo jest to grupa zamknięta i nikt ich spoza osób zaangażowanych nie będzie oglądał. ewentualnie wyślę zainteresowanym e-mailem (po uprzednim podaniu mi adresu na PW)


    Gorzej z Providentem. Myślę że nikt z nas nie ma do czynienia z tego typu instytucjami ale może ktoś z naszego otoczenia miał jakieś problemy z tą firmą?? Może ktoś ma wiedzę, czy da się z nimi coś załatwić? Jakieś umorzenie odsetek itp.? Ja nie wiem jak rozmawiać z takimi przedstawicielami ale namiar już mam :) I będę dowiadywała się co i jak.

    Powiem Wam, że potrzeby są ogromne. Pan Przemek zaczął brać swoje życie w garść po wizycie wolontariuszy i to mi się podoba. Wcześniej mam wrażenie, że była to po prostu egzystencja. Kurcze, a ja myślałam, że moje życie to po prostu egzystencja :( Wczoraj załatwiał paczkę od mikołaja dla córek z pomocy społecznej i węgiel. Niech i państwo coś da od siebie. Dzisiaj zabiera dziewczynki na spotkanie z Mikołajem :)

    Pytałam jak sobie radzą. Weronika chodzi uczyć się do swojego chłopaka tam też korzysta z komputera. Pranie robią u koleżanki lub dalszej rodziny. Dziewczynki są bardzo grzeczne. bardzo ładnie się wypowiadają. Mają czarnego kotka z białym krawacikiem, który jest do nich bardzo mocno przywiązany :) I Laura bardzo dużo opowiadała o kotkach, jak je przygarniała, ratowała i oddawała komuś pod opiekę.

    Proszę pomyślcie jak najlepiej zorganizować pomoc. Potrzebne są też meble pokojowe i materiały budowlane do zrobienia małego remontu niewielkiej kuchni i myślę, że bardzo potrzebne jest odmalowanie/odświeżenie pokoju. Pokój jest bardzo wysoki a ściany są ciemne.
    Ostatnio edytowane przez damian23zgc ; 06-12-2014 o 12:11

  3. #123
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    6
    BMW
    Najlepsze
    Skąd
    Zielona Góra
    Witam,

    oprócz inwestowania w nowe przedsięwzięcia, przede wszystkim prowadzę Kancelarię Prawną, zajmuję się pomocą osobom zadłużonym w tym prowadzę negocjacje z takimi instytucjami jak Provident.

    Z przyjemnością zajmę się bezpłatnie pomocą tym Państwu.

    W razie chęci skorzystania z pomocy w walce z Providentem zapraszam do kontaktu:

    biuro@czyszczenieBIK.pl lub biuro@kancelaria24.info

    pozdrawiam
    Orzechowski Dariusz

  4. #124
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez Turbox_pl Zobacz posta
    Witam,

    oprócz inwestowania w nowe przedsięwzięcia, przede wszystkim prowadzę Kancelarię Prawną, zajmuję się pomocą osobom zadłużonym w tym prowadzę negocjacje z takimi instytucjami jak Provident.

    Z przyjemnością zajmę się bezpłatnie pomocą tym Państwu.

    W razie chęci skorzystania z pomocy w walce z Providentem zapraszam do kontaktu:

    biuro@czyszczenieBIK.pl lub biuro@kancelaria24.info

    pozdrawiam
    Orzechowski Dariusz

    SUPER! E-mail poszedł :)

  5. #125
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    A ktoś pisał wcześniej że nie da się już nikogo zmotywować a tu taka niespodzianka na koncie i ogólnie ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #126
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    A ma ktoś duże auto i możliwość przewiezienia dzisiaj po 16 meblościanki z Wrocławia Fabryczna do Lesnicy?

  7. #127
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez basik107 Zobacz posta
    A ma ktoś duże auto i możliwość przewiezienia dzisiaj po 16 meblościanki z Wrocławia Fabryczna do Lesnicy?
    Tak jak rozmawialiśmy,auto do transportu mam ,ale potrzebny ktoś do pomocy przy załadunku-rozładunku ,dzisiaj po 16
    W-w fabryczna -Leśnica
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  8. #128
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    meblościanka i kanapa + prawdopodobnie dywan za łącznie 65 zł już zaklepana i prawie w drodze. Siudema dzięki! Nie ma to jak totalny spontan.

    Liczę na jakieś fotki na e-maila i Twoje wrażenia ;)

    http://olx.pl/oferta/mebloscianka-CI...tml#cc79870379

    http://olx.pl/oferta/kanapa-studenck...tml#cc79870379

  9. #129
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    stan konta na godzinę 10.39 dnia 5.12.2014 to 3 229,22 zł

  10. #130
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez warzo Zobacz posta
    Jak tylko klienci mi zapłacą to dorzucę jeszcze trochę. Jeśli trzeba to mogę zaangażować ponadto forum Fabia Club Polska (fcp.pl),na którym jestem modem.

    Hmm tak myślę :D niech Forum Fabia Club Polska sobie tutaj zajrzy i naszym wzorem zrobi własną akcję :) i wybierze sobie rodzinę ze strony Szlachetnej Paczki :) Bo tak sobie myślę, że finansów to mamy już bardzo dużo :) na 2 szlachetne paczki by starczyło.

    ja tu chce wydatki robić a tu siudema bierze na siebie koszty mebelków nie wspomnę o ich transporcie :P Wielki szacun Leszku za tak sprawne wszystkiego zorganizowanie :D

Podobne wątki

  1. 7er i Szlachetna Paczka 2012 !!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 20:37
  2. Szlachetna Paczka 2013
    Przez basik107 w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-12-2013, 20:11
  3. 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •