Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 193

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka 2014

  1. #81
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez basik107 Zobacz posta
    Kto jeszcze nie dostał? Przed chwilą coś wysyłałam :P

    Prosze o nr konta
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  2. #82
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez Greg38 Zobacz posta
    Prosze o nr konta
    Poszło na PW :D Dzięki, fajnie, że znów można na ciebie liczyć :D

  3. #83
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    No proszę :) mamy 1222,22 zł stan na godz. 22:02 25.11.2014r. :D

  4. #84
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    jest z czym do ludzi pójść :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #85
    Vip Vip Awatar talibek85
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    104
    BMW
    E32 735i (EX e34 520i/Vectra 2,5 V6/ e39 525 tds e36 318 is)
    Skąd
    Bolesławiec
    Witam

    Basiu proszę o dane do przelewu :-)

  6. #86
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ej, halo... Działamy, działamy... Wpłacamy, wpłacamy... 1200 PLN to jeszcze nie jest szczyt naszych możliwości!

  7. #87
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Ej, halo... Działamy, działamy... Wpłacamy, wpłacamy... 1200 PLN to jeszcze nie jest szczyt naszych możliwości!

    Dokonałam wyboru :)

  8. #88
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Pan Przemysław (40 l.) samotnie wychowuje dwie córki : Laurę (9 l.) i Weronikę (16 l.). Rodzina mieszka w kamienicy, zajmują jeden mały, oddzielony szafą pokój. Dziewczynki śpią razem po jednej stronie pokoju, tata po drugiej.
    Od kilku tygodni nie mają prądu, ani opału, nie zawsze też wystarcza im pieniędzy, żeby zjeść coś ciepłego.
    Trudna sytuacja rodziny trwa od momentu, kiedy zmarła matka dziewczynek. Pana Przemysława przerósł fakt, że tak nagle został sam. Zrezygnował z dotychczasowej pracy i zaczął pracować na czarno w mniejszym wymiarze godzin. Postanowił skupić się na wychowywaniu dziewczynek, które ciężko przeżyły śmierć matki. Niestety nie każdy z jego pracodawców był uczciwy i wypłacalny, ostatni u którego się zatrudnił nie zapłacił mu za dwa miesiące pracy.
    Obecnie rodzina nie ma żadnych dochodów i stara się o zasiłek z MOPSu.
    Pan Przemysław wciąż szuka pracy. Pomimo załamania i poczucia bezsilności, nie poddaje się dla swoich córek. Wie, że ma dla kogo żyć i musi zapewnić im ciepły, pełny miłości dom.
    Jest z nich dumny, cieszy się jak robią krok do przodu, jak wkraczają w życie. Z dumą opowiada o ich pasjach i zainteresowaniach.
    Pomimo braku światła, rodzina spędza wieczory razem, rozmawiając, pisząc na tablicy i ucząc się mapy świata.
    Najważniejszą potrzebą rodziny jest żywność, której często brakuje i odzież na zimę. Byliby także wdzięczni za ciepłe kołdry, czy koce, które tej zimy mogą ocalić ich przed przemarznięciem.

    Mam więcej już informacji o rodzinie.
    Z dobrych wiadomości to taka, że Wolontariuszka już znalazła dla pana Przemka jakieś zatrudnienie. Na razie na próbę.
    Za ostatnie 2 miesiące pracy (po 12h dziennie z weekendami) nie otrzymał wynagrodzenia. Jedynie dostał zaliczkę w wysokości 450 zł. Nie wystarczyło na prąd i zaspokojenie głównych potrzeb.
    Dawniej córki rozwijały swoje pasje, śpiew, pływanie, starsza była nawet wolontariuszem w różnych akcjach.
    Rodzina ma zadłużenie. Wzięli kredyt na świta Bożego Narodzenia i na Wielkanoc . Teraz dług rośnie.
    Kolega udostępnia rodzinie łazienkę, w której mogą się kąpać i czasami pozwala przenocować.
    Rodzina mieszka w kamienicy w jednym pokoju, przedzielonym szafą. Dziewczynki odgrodziły się od taty firaną. W mieszkaniu nie ma światła ( oświetlają pomieszczenia zniczami). Jest chłodno i wilgotno. Dziewczynki śpią w jednym małym łóżku pod cienką kołdrą. Starają się żeby miejsce to było przytulne, stoją zdjęcia i puchary Weroniki.



    Lp Imię Rodzaj (letnie/zimowe/ przejściowe) Kategoria (bluzka, spodnie, kurtka itp.) Rozmiar Sylwetka Uwagi
    1 Laura zimowe kurtka 135 drobna najlepiej fioletowa
    2 Laura strój kąpielowy 135
    3 Laura skarpetki 35
    4 Laura rurki
    5 Weronika zimowe kurtka/płaszczyk 161 cm, szczupła ciepła, ciemna
    6 Weronika spodnie XS
    7 bluzka-bokserka XS
    8 skarpetki 38
    9 Przemysław zimowe kurtka 174 szczupły krótka




    Lp Imię Rodzaj (letnie / zimowe / przejściowe) Kategoria (klapki, tenisówki, kozaki itp.) Rozmiar Uwagi
    1 Laura zimowe kozaki 35 ciepłe
    2 Weronika zimowe kozaki 38 ciepłe
    3 Przemysław zimowe 42 (8)

    MATERIAŁY SZKOLNE


    ---inne:brakujące podręczniki szkolne
    WYPOSAŻENIE MIESZKANIA

    Kołdra, Koc, Poduszka, Pościel, Ręczniki
    BRAKUJĄCE SPRZĘTY GOSPODARSTWA DOMOWEGO

    talerze, garnki, sztućce
    NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY

    Żywność przez brak dochodów pana Przemysława ostatnio brakowało żywności, ucieszą się z każdego produktu
    Odzież dziewczynki wyrosły już z swoich ubrań i potrzebują uzyskać nowe ubrania
    Wyposażenie mieszkania wszystkie pościele i kołdry zostały zniszczone przez szczury, które zamieszkały w ich mieszkaniu

    Potrzebne są też meble kuchenne. może ktoś z nas ma do oddania?????
    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 26-11-2014 o 10:36

  9. #89
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Basiu, postaraj się jeśli możesz poznać rozmiary obuwia i ubrań całej rodziny. Ja np. mam córkę 10 letnią, więc może coś bym znalazł ;)

  10. #90
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Basiu, postaraj się jeśli możesz poznać rozmiary obuwia i ubrań całej rodziny. Ja np. mam córkę 10 letnią, więc może coś bym znalazł ;)

    Wszystko wklejone już do tego posta z opisem, a Damiana proszę o wklejenie opisu sytuacji potrzeb do pierwszego posta.

    Dodam, że nie działamy sami ;) dlatego pomyślałam, że dźwigniemy tą sytuację :) I mam nadzieję że da am to kopa do działania bo sytuacja jest faktycznie bardzo trudna.
    Normalnie w paczce nie prosi się o pieniądze i ich się nie przekazuje, ale mamy doświadczenie w pomocy finansowej (spłacaniu jakiś trudnych dla rodziny zaległości). I myślałam, żeby się na tym skupić + ewentualnie te meble kuchenne.

    Każda dodatkowa rzecz, którą mamy w domu myślę, że będzie super pomocą. Pamiętajmy jednak, że rodzina mieszka w 1 pokoju. Będę rozmawiała jeszcze z wolontariuszką o sytuacji rodziny. Pytajcie o wszystko co Wam się nasunie, ja będę na bieżąco starała się dowiedzieć.


    MY jesteśmy MEGAMOCNI i nie takie ciężary damy radę dźwignąć prawda?

Podobne wątki

  1. 7er i Szlachetna Paczka 2012 !!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 20:37
  2. Szlachetna Paczka 2013
    Przez basik107 w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-12-2013, 20:11
  3. 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •