Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 193

Wątek: 7er i Szlachetna Paczka 2014

  1. #61
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja już wypowiedziałem się wcześniej jakie jest moje zdanie... taka kwota to faktycznie wstyd, ale wstydzić będą mogli się tylko Ci którzy nie wspomogli akcji -czyli około 90% użytkowników....

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #62
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Ja już wypowiedziałem się wcześniej jakie jest moje zdanie... taka kwota to faktycznie wstyd, ale wstydzić będą mogli się tylko Ci którzy nie wspomogli akcji -czyli około 90% użytkowników....
    Odnoszę wrażenie, że gruby hajs przelałeś na SzP bo kolejny raz ubolewasz nad tym, że na koncie niska kwota, wstyd itp. Takimi postami nikogo nie zmotywujesz do wpłaty. Jak ktoś ma możliwość i ochotę komuś pomóc to wpłaci i tyle.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #63
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Wcale grubej kasy nie przelałem...Tyle co zawsze od x lat. Owszem ubolewam bo akurat z tego forum na 10 czy 20 zł dla osoby/osób w potrzebie stać wszystkich. Mała wpłata x duża ilość wpłacających też by dała dobry wynik-na to liczyłem. Tu akurat wychodzi kawa na ławe jaki jest faktyczny poziom na forum-NIESTETY. Jak by warunkiem istnienia na forum było przelanie np. 20 zł na Sz.P. to nie wiem czy mieli byśmy z kim pisać....
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 21-11-2014 o 17:29

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #64
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Zgadzam się, ale tak jak napisałem szkoda klawiszy wycierać na daremne motywowanie na siłę. Ludzie mają kase i 20 zeta by ich nie zubożyło ale akcje tego typu omijają, po prostu nie mają potrzeby pomóc innym i wsio w temacie.

    Nie od dziś wiadomo, że gro kasiastych ludzi to sknery jakich mało.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 21-11-2014 o 17:38
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  5. #65
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Michał, chodzi oto że w poprzednich latach ludziom jakoś się chciało, a teraz mają to w dupie... Smutne, bo nie są to jakieś kwoty, które są w stanie zaważyć na domowym budżecie, a potrzebującym na pewno by pomogły...

  6. #66
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Basiu to jaka kwota została uzbierana ??
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  7. #67
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Post

    Cytat Zamieszczone przez dorka Zobacz posta
    Basiu to jaka kwota została uzbierana ??
    HEJ :D ojoj jak ostro :D pojawiły się nowe PW z prośbą o nr konta :D Niestety mam jakiś problem ze sprawdzeniem stanu konta. Będę próbowała dalej ;p

    https://www.szlachetnapaczka.pl/wybo....html#position tu wybieramy rodziny. Ja mieszkam koło Środy Śląskiej i pasują mi najbardziej z Wrocławia.

  8. #68
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Kto mi pomoże wybrac rodzinę? Trzeba patrzec po 3 najważniejszych potrzebah. Bo zobowiązujemy się, że je spełnimy :) W ub roku średnia wartośc paczki była 1800 zł

  9. #69
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Oj tam zaraz ostro :D poprostu chciałam wiedzieć czy coś się zwiększyło :D Jeszcze jest trochę czasu do zamknięcia konta.Mam nadzieję,że jeszcze trochę osób dorzuci się groszem.I tym razem też dacie radę pomóc :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  10. #70
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Zgadzam się, ale tak jak napisałem szkoda klawiszy wycierać na daremne motywowanie na siłę. Ludzie mają kase i 20 zeta by ich nie zubożyło ale akcje tego typu omijają, po prostu nie mają potrzeby pomóc innym i wsio w temacie.

    Nie od dziś wiadomo, że gro kasiastych ludzi to sknery jakich mało.
    Sa tez inne powody dla ktorych omijaja takie akcje nie wynikajace z tego ze ktos nie ma potrzeby pomoc.
    Ja pomagam wszedzie i zawsze jak moge. Pare lat temu przejmowalem sie problemami innych ludzi i w miare mozliwosci pomagalem jak moglem. Dzis jestem tak zmeczony i przewrazliwiony na slowo pomoc ze masakra. Pomoglem biednej szkole zrefundowac materialy dydaktyczne teraz 10 razy dziennie dzwonia do mnie szkoly z calego zach-pom. To tylko przyklad a bylo wiele takich akcji jakich wynikiem jest molestowanie mojej biednej osoby. Dzwonia o wozki dla inwalidow bo raz dolozylem do jednego. Dzwonia z osrodka pomocy bezdomnym bo tam zrobielem jeden transport. Chca na ksiazki, ubrania, wycieczki, jedzenie itd itp. Dodatkowo pisza z pewnych stacji radiowych gdzie wysylalem smsa zeby pomoc.

    Staram sie wybierac najbardziej wiarygodne i szczytne cele a na reszte nie zwracam uwagi bo inaczej bym musial calymi dniami tylko pomagac.

    Dlatego widzac tematy typu zbieramy, pomagamy omijam bo juz jestem zaangazowany w pomoc dla kogos innego.
    I dlatego w temat zaglebilem sie dopiero dzisiaj.

    Oczywiscie 20zl to nie majatek a po przesledzeniu watku uwazam ze warto poswiecic te paredziesiat zlotych na ten cel.
    Prosze zatem jesli nie jest za puzno Pania Basie o namiary na konto na pw.

Podobne wątki

  1. 7er i Szlachetna Paczka 2012 !!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 185
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 20:37
  2. Szlachetna Paczka 2013
    Przez basik107 w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-12-2013, 20:11
  3. 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 13:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •