Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Awaryjne otwieranie auta

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    Awaryjne otwieranie auta

    Sorry chłopaki że zakładam nowy temat ale pilnie potrzebuje otworzyć auto po wyciągnięciu akumulatora... wiedziałem że bigosu narobię..... Teraz pytanie... akumulator mam po za autem... auto zamknięte oprócz bagażnika.... HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  2. #2
    No a kluczykiem ? Tzn kluczyk w zamek, przekręcasz i co się dzieje?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    cisza... nic mechanicznie nie otworzysz no chyba że szybę wybijesz.... zamki są elektryczne... przekręcasz kluczyk blaszka dotyka blaszki sygnał do aku i aku otwiera... mechanicznie nie do otwarcia bez aku.... ale już otworzyłem... podłączyłem się po lampkę bagażnika i otworzyłem samochód..... możemy zamknąć temat.... Pan z białej e32 nawet pokazał patent u siebie bardzo dziękuję tej osobie....

  4. #4
    A przez prawe drzwi?
    Podnosi sie klamke i klucz przekreca o 90 stopni. Nigdy nie musialem, ale w manualu tak jest napisane

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    111
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Katowice
    dokładnie tak jak pisze sylwek
    podnosi się klamkę od strony pasażera i przekręca się kluczyk, sprawdzałem, działa :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    i to wszystko bez akumulatora???? :D uwierzcie mi próbowałem na różne sposoby ale w ten sposób też nie chciał otworzyć.... w żaden.... oprócz opisanego z lampką.... jednak chyba prawda co zawsze myślę że te auta mają swój charakter i duszę.. :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    95
    BMW
    730iA e38
    Skąd
    wrzesnia
    ja w e38 też miałem taką sytuacje jak kręciłem kluczykiem to nic nawet mechanicznie się nie otwarły dopiero mocno w prawo czy w lewo (już nie pamiętam) przekręciłem i się otworły
    zakaz reklamy bez poprzedniego kontaktu z adminem ...

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Re: Awaryjne otwieranie auta

    Cytat Zamieszczone przez bmwe
    Sorry chłopaki że zakładam nowy temat ale pilnie potrzebuje otworzyć auto po wyciągnięciu akumulatora... wiedziałem że bigosu narobię..... Teraz pytanie... akumulator mam po za autem... auto zamknięte oprócz bagażnika.... HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

    Spróbój podać napięcie na lampkę .....w bagarku .....

    Gdzie masz aku ?? Miejsce jesgo ??

  9. #9
    W E32 przez prawe drzwi. Jeszcze raz czytalem manual. Chyba ze ktos ciegno odlaczyl...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar maniek
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    47
    BMW
    e23 728i 1981
    Skąd
    DZG
    model e32 musi sie otworzyc awaryjnie kluczykiem po uprzednim podniesieniu klamki zarowno od strony kierowcy jak i pasazera . klamka tak jest skonstruowana ze podniesienie jej i przytrzymanie w gornej pozycji umozliwia mechaniczne otwarcie kluczykiem . nieraz nalezy sprobowac kilkakrotnie energicznie poruszyc kluczykiem az zauwazymy wyrazne stopniowe podnoszenie sie wystajacego precika wewnatrz auta . po udanym otwarciu i podlaczeniu baterii nalezy pamietac aby proces powtorzyc awaryjnym zamykanie , czyli otworzycz tylne drzwi , odlaczyc aku i awaryjnie z podniesiona klamka zamknac auto . inaczej zamek ktory byl awaryjnie otwierany nie bedzie dzialal . mi sie zawsze udawalo i nie bylo wiekszych problemow .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •