Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak zdiac zderzak w e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    12

    Jak zdiac zderzak w e32

    Witam potrzebuje zdemontować zderzak przedni w moim e32 ponieważ chcę zamontować w nim dokładkę ( dodatkowe wloty powietrza ) od 750. Jeżeli ktoś ściągał go u siebie to proszę o wskazówki. Mam nadzieje ze są to przysłowiowe dwie śrubki i ze nie będzie mi do tego potrzebny kana. Z góry dzięki.

  2. #2
    nalezy zsunac te duza listwe srodkowa (chrom badz schadow line) czesc nr 9.
    http://bmwfans.info/original/E32/Lim...1/ill-51_0597/
    - jesli masz spryskiwacze, to najpierw oslonki na wkretak krzyzak, pozniej dysze - tez krzyzak. Jak zdejmiesz listwe, to zobaczysz dwie wielkie sruby na torx 60. Nalezy je odkrecic, wyjac calkiem i wyszarpnac zderzak do przodu. Nic wiecej nie trzyma - moze ciezko isc. Szarp smialo. Nie wyciagaj bocznych chromow, bo to niepotrzebne

    Oczywiscie uwaga na przewody od spryskiwaczy, halogenow i czujnika temperatury.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    12
    dzieki. mam spryskiwacze reflektorów. A jak ten chrom zdiac żeby go nie zniszczyć? czy na pewno nie ma innych śrub np. pod kratkami obok halogenów?

  4. #4
    Jak zdejmiesz chromy ze spryskiwaczy i same dysze, to ten chromik zsunie sie lekko w palcach. Na pewno nie ma zadnych innych srub oprocz tych dwoch o ktorych pisze wczesniej.
    Jedynie sa slizgi po bokach, ale trzeba po prostu wyszarpnac zderzak.

    Przed zlozeniem posmaruj sobie i slizgi i sruby ;)

  5. #5
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Witam ja wlasnie sciagalem zderzak nic prostszego naprawde spryskiwacze ( chromy i dysze ) a z ta listwa chromowa na srodku to musisz co kawalek wcisnac takie zaczepy i cala listwa zejdzie praktycznie sama te sruby to u mnie byl imus chyba 10tka i faktycznie zderzak zszedl bez problemu ja dopiero potem wszystko odczepialem uwazaj jak spryskiwacze bedziesz odlaczal bo mozna polamac trzeba to troszki delikatnie zrobic pozdrawiam ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •