Pokaż wyniki od 1 do 10 z 132

Wątek: [e65] Problem z N

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A ja w zimie jak zakładałem zapas to miałem 3 18tki i jedną 19 tkę i nic sie nie działa - co prawda akurat szerokość pasowała..

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    A ja w zimie jak zakładałem zapas to miałem 3 18tki i jedną 19 tkę i nic sie nie działa - co prawda akurat szerokość pasowała..
    Moze wysokoscia zbytnio sie nie roznily. Mi czasami dopiero po przejechaniu kilkunastu km wywalalo ABS, a czasami po ruszeniu i przejechaniu kilkudziesieciu metrow.

Podobne wątki

  1. [elektronika] Problem ze stacyjką E65
    Przez Aldik w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-05-2017, 23:08
  2. [navi] Problem z mapami e65
    Przez Cossi w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-12-2012, 14:41
  3. [elektryka] E65 problem z poduszkami
    Przez tolo99 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-05-2011, 17:31
  4. Problem z telefonem w e65
    Przez Genol w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-03-2010, 09:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •