Teraz to nie chodzi już o pstryczek tylko tak dla potomnych.. Tobie to trzeba pomóc ogarnąć auto. a błędy jakieś są związane z abs? bez podłączenia pod kompa ciężko. ale może być czujnik abs, przewody, najgorszym wypadku pompa abs. a felgi wszystkie takie same ?




Odpowiedz z cytatem