Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ blacharka] Szeroki gril 750i 93r.

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    [ blacharka] Szeroki gril 750i 93r.

    Witam. Czy jest możliwe by 750i z 93 roku miało wąski gril? Mi się wydaje że wszystkie 740i i 750i miały szeroki gril. Na allegro Pan sprzedaje z 93r i ma wąski gril. Proszę o odpowiedź fachowców.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...ma pewnie przeszlosc powypadkową...Pół biedy jesli to byla nie duza kolizja i wszystko profesjonalnie naprawiono-gorzej jak jest po dużym dzwonie...sprawdz dokładnie to auto...


    ....Ja mam np. 735 a przód od 750 ;D ale to chyba ze wzgledów estetycznych zmienione bylo :oops:

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    98
    BMW
    740
    Skąd
    Mircze
    tak wszystkie 740 i 750 maja szeroki grill

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Nie jestem pewien, ale według moich obserwacji, to wszystkie BMW z silnikami V8 lub V12 mają szeroki grill, a rzędówki wąski grill, a przynajmniej powinno tak być, bo nieraz już na allegro widziałem jak ktoś sprzedawał R6 ale napisał w aukcji że zmienil na szeroki grill, pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar maniek
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    47
    BMW
    e23 728i 1981
    Skąd
    DZG
    dokladnie jek pisze kolega boss wszystkie v8 i v12 mialy szerokie "nerki" natomiast rzedowe m30 nie . potrafie zrozumiec ze ktos zmienil z waskiej na szeroka czesto uwazana za ladniejsza i bardziej atrakcyjna ale odwrotnie to raczej efekt naprawy majacej na celu obnizenie kosztow ...... cokolwiek mialo by to znaczyc

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    Re: Szeroki gril 750i 93r.

    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Witam. Czy jest możliwe by 750i z 93 roku miało wąski gril? Mi się wydaje że wszystkie 740i i 750i miały szeroki gril. Na allegro Pan sprzedaje z 93r i ma wąski gril. Proszę o odpowiedź fachowców.
    dokładnie powinno mieć szerokie nery. podejrzewam ze było nieźle bite i gość musiał wymieniać nery i maskę..a jak wiadomo wąskie jest tańsze....bardzo uwaznie bym sie przyjrzał autku

    Easy

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Chcieliśmy zamienić nasza V8 ale gość się nie odezwał po tym jak ktoś zaproponował cenę 6500 zł na allegro, licytacja jeszcze trwa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •