Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: 730d E65 P330A Sportpaket

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    13
    BMW
    E66 ,E39
    Skąd
    dolny śląsk

    Post 730d E65 P330A Sportpaket

    Szukam informacji ile dokładnie jest obniżone takie nadwozie od normalnego.Wolałbym normalne ale są oferty dobrze wyposażonych z tym pakietem i jak nie było by znacznie obniżone to bym się zastanowił.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar WarsawShark
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    36
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Warszawa
    pojęcie dobrze wyposażone w e65 jest ciut mylne :P obniżenie jest 20 / 10 . poka tą oferte.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar MasterXX123
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    88
    BMW
    745i
    Skąd
    Berlin/ Poznan
    2cm okolo, do tego shadow line i kierownica sportowa. Do tego Dynamic drive (nie wiem czy jako dodatek), bez EDC. Siedzenia sportowe to osobne ekstra, co nie jest do polecenia w porównaniu do komfort siedzenia.

    Mam wersie sport i jestem zadowolony. Przy wolnych pretkosciach czuć ze troche twardziej, na autostradzie i w zaktetach sport skolej jest przyjemniejszy.

    Wedle mnie wielkiej róznicy nie ma.

    Edytuj posty!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 26-08-2014 o 07:57

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    13
    BMW
    E66 ,E39
    Skąd
    dolny śląsk
    Dzięki za odpowiedzi.2cm to rzeczywiście niewiele .Oferta o której pisałem (http://otomoto.pl/bmw-730-pilnie-spr...C34254716.html) Jedno auto do jazdy "w koło komina" i na trasy dlatego uwagi szczególnie praktyczne bardzo cenne.Jeszcze raz dziękuję.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Tez mam sportpakiet i jestem mega zadowolony :)

    Ta oferte ktora pokazales widzialem juz w pierwszym dniu wystawinia - powiek tak - Jesli to dobry samochod to nie powinno byc go juz na allegro, bo to "okazja" z prawdziwego zdarzenia jak za taki samochod w takich pieniadzach... Jesli szukasz dobrej e65 po liftingu to moze moje auto Cie zainteresuje ktore bedzie do sprzedania do konca tego miesiaca, z tym ze duzo drozej niz ta z Twojego linku niestety.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar WarsawShark
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    36
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Warszawa
    " Pełne wyposażenie." taa, pomijam brak komfortów i z tyłu i z przodu i kilku mankamentów... :P ale przynajmniej przebieg jak najbardziej realny, ale nie wiem jaka to "okazja" ? ktoś mi wyjaśni? ja za tą cene kupiłem 745i 160k przebiegu (autentyk) na maxa wyposażoną :O brak inf o bezwypadkowości w aukcji tez jest mylny

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    13
    BMW
    E66 ,E39
    Skąd
    dolny śląsk
    Tę aukcje podałem jako przykład ,bardziej chodzi mi o różnice w wysokości i czy oglądać takie oferty i zdaje sobie sprawę , że 3.0 diesel nieczęsto występuje w pełnym wyposażeniu,ale silnik jest już wybrany bezdyskusyjnie ze względów osobistych.Jak znajdę coś dla siebie to poproszę o ocenę w osobnym wątku.Preferuje komfort i nie chciał bym się ocierać o asfalt dlatego poprosiłem o uwagi szczególnie te praktyczne wynikające z osobistych doświadczeń.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    I znowu "pełne wyposażenie" a gdzie......masaże,wentylowanie, night vision, aktywny tempomat, grzana kiera, drugi monitor, komforty z tyłu...to tak na szybko. Cena świetna, ciekawe czy stan samochodu nie jest adekwatny do ceny..... (no chyba że naprawdę życie wymusza do szybkiej sprzedaży). Zalecałbym daleko posuniętą ostrożność przy zakupie. Mam ten sam rocznik i silnik i za takie pieniądze na pewno bym nie sprzedał (chociaż moja to prawdziwa igła ;-)).

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szatann
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    488
    BMW
    e66 745LIA oraz e65 730D_FL
    Skąd
    warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez WarsawShark Zobacz posta
    " Pełne wyposażenie." taa, pomijam brak komfortów i z tyłu i z przodu i kilku mankamentów... :P ale przynajmniej przebieg jak najbardziej realny, ale nie wiem jaka to "okazja" ? ktoś mi wyjaśni? ja za tą cene kupiłem 745i 160k przebiegu (autentyk) na maxa wyposażoną :O brak inf o bezwypadkowości w aukcji tez jest mylny

    a ja bym sie nad przebiegiem zastanawiał...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar WarsawShark
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    36
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez szatann Zobacz posta
    a ja bym sie nad przebiegiem zastanawiał:)
    moim? auto odkupiłem od komisu ASO BMW i miałem w kompie historie od zera do teraz :)

Podobne wątki

  1. [E65/66] Ciekawe co to za E65 730d ?
    Przez bartosz69 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2013, 23:40
  2. E65 730d boys
    Przez hrupek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 23:34
  3. E65 730D
    Przez Bezi w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •