Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] E 38 730 D

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa Dawidy

    [mechanika] E 38 730 D

    TRZY DNI TEMU ZAOWAZYLEM PLAME POD AUTEM ,MYSLALEM ZE TO ZNOW CHLODNICA OLEJU KTORA BYLA NAPRAWIANA DWA MIECHY TEMU .MECHANIK STWIEERDZIL ZE TO ROPA I CZEKA MNIE WYMIANA KILKU USZCZELEK W POMPIE. CZY KTOS MIAL PODOBNY PROBLEM I JAKIE SA KOSZTY TEJ NAPRAWY?.
    TALAR

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    po 1 to nie krzycz!!!! bo to nie ładnie ;D ;D ;D
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    po 1 to nie krzycz!!!! bo to nie ładnie ;D ;D ;D
    dokladnie. Caps Lock sie zacial? ;D

    A tak naprawde to masz pewnosc ze z pompy? I z ktorej? U ciebie pompy sa 3 i tak naprawde czy jestes pewny diagnozy? Zdejmij najpierw obudowy silnika i popatrz dokladnie co jest grane.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa Dawidy
    WJESZ JA TO NIE WJEM KTURA TO POMPA ,MECHANIK STWIERDZIL ZE TO POMPA WTRYSKOWA .Z TEGO CO JA WIDZIALEM TO CIEKNIE GDZIES TU POMIEDZY FILTREM PALIWA A TO MALO CHLODNICZKA OLEJU .OBAWIAM SIE ZE MOZE TO MALA AWARIA A WARSZTAT NACIAGNIE MNIE NA KASE.......A TEN MECHANIK WSPOMINAL ZE PRZY TEJ NAPRAWIE BENDA ZDEJMOWAC ROZRZAD MOZE TO I TA POMPA WTRYSKOWA?????
    TALAR

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez KRZYSIEK 185
    WJESZ JA TO NIE WJEM KTURA TO POMPA ,MECHANIK STWIERDZIL ZE TO POMPA WTRYSKOWA .Z TEGO CO JA WIDZIALEM TO CIEKNIE GDZIES TU POMIEDZY FILTREM PALIWA A TO MALO CHLODNICZKA OLEJU .OBAWIAM SIE ZE MOZE TO MALA AWARIA A WARSZTAT NACIAGNIE MNIE NA KASE.......A TEN MECHANIK WSPOMINAL ZE PRZY TEJ NAPRAWIE BENDA ZDEJMOWAC ROZRZAD MOZE TO I TA POMPA WTRYSKOWA?????
    Ktoś prosi żebyś nie KRZYCZAŁ a Ty nic...Jeśli już KRZYCZYSZ to bądź tak miły i korzystaj z funkcji słownika.Pozdrawiam.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa Dawidy
    Dzieki stary juz wiem o co chodzi . Sorry ale na forum jestem od niedawna i dopiero poznaje zasady tu panujace.Pozdrawiam!
    TALAR

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Ale w 3,0d nie ma pompy wtryskowej, no chyba ze chodzi o pompę wysokiego ciśnienia. Wydaje mi się że nie trzeba do niej zdejmować rozrządu. ja bym najpierw posprawdzał wszystkie wężyki gdzie może ta ropka uciekać. a sprawdziłeś przy filtrze paliwa, czy nie leci?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  8. #8
    Dokladnie tak. Do pompy wysokiego cisnienia, nie trzeba zdejmowac rozrzadu.

    Tak na serio to nie sadze zeby pompa ciekla - moze raczej dawac niskie cisnienie, ale to wykaze tylko diagnostyka silnika. Popatrz mechanikowi na rece bo moze chciec Cie wycyckac na kase. Nie daj sobie rrozbierac rozrzadu, bo to calkowicie nie tedy droga

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa Dawidy
    Dzięki za podpowiedz ,będeę już w temacie. Pozdrawiam!!!!
    TALAR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •