Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Amortyzatory tyl M sport

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK

    Post Amortyzatory tyl M sport

    witajcie mam nielada problem...Posiadam e38 735iL z 2000r z zawieszeniem M sport i dzis jednym z amorow umarl, poscil kolniez trzymajacy sprezyne ledwo sie do domu dowloklem i tak siadam na neta i szukam i tak jest mnostwo amortyzatorow do zawieszenia zwyklego ale do M nic nie moge znalesc (mieszkam w UK) katalogowo powinienem miec taki : 33 52 1 096 151 For vehicles with M Sports suspension ale szukam i ebay i ogolni dostawcy czesci i dupa moze macie jakies sugestie gdzie szukac lub numery zamimennikow tegoz amortyzatora???? pomocy bo autko na kolku stoi a potrzebuje jej do dojazdu do pracy
    BUMERMANIAK

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    Cytat Zamieszczone przez magik2.7 Zobacz posta
    witajcie mam nielada problem...Posiadam e38 735iL z 2000r z zawieszeniem M sport i dzis jednym z amorow umarl, poscil kolniez trzymajacy sprezyne ledwo sie do domu dowloklem i tak siadam na neta i szukam i tak jest mnostwo amortyzatorow do zawieszenia zwyklego ale do M nic nie moge znalesc (mieszkam w UK) katalogowo powinienem miec taki : 33 52 1 096 151 For vehicles with M Sports suspension ale szukam i ebay i ogolni dostawcy czesci i dupa moze macie jakies sugestie gdzie szukac lub numery zamimennikow tegoz amortyzatora???? pomocy bo autko na kolku stoi a potrzebuje jej do dojazdu do pracy
    Tez chcialem założyć do swojej twardsze amorki i nizej ja posadzic i jedyne co znalazlem to bilstein b6, jako co nie było zamiennika mtechnika jak np w e39 sachs advantage. No chyba ze w aso. Ogolnie lipa jest w tym temacie do naszych siodemek

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Zawsze mozna oddać do regeneracji i powiedzieć zeby utwardzili.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    ktos doradzil mi zeby kupic amor zwykly i załozyc na sprezyne m-tech ze nie bedzie duzej roznicy co o tym sadzicie??
    BUMERMANIAK

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    Napewno bedzue bardziej miekki i mniej stabilny od przodu

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    Napewno będzie bardziej miekki i mniej stabilny od przodu, ja bym szukał mtecha. Popatrz na monroe jeszcze, bo do e39 maja zamiennik do mpaka

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-07-2012, 09:04
  2. 20" m-sport
    Przez MastaKleszcz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-06-2009, 18:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •