Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Znowu cos :( brak mocy, poszarpywanie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych

    Znowu cos :( brak mocy, poszarpywanie

    witam dziś miałem problemy z autem strasznie słabe się zrobiło jechałem normalnie 50-60 km/h i nagle zero mocy auto lekko szarpało stanełem zgasiłem zapaliłem i niby oki ale wieczorem znów to samo auto nie chciało jechać i dziwnie szarpało motorem wiem że powodów może być wiele ale czy skrzynia mogła w ten sposób dawać znaki ostatnio mam z nią problemy pisłem w innym poscie ale wrzucając na neutrala i dawając gazu auto dziwnie poszarpywało po 2 krotnym zgaszeniu i zapaleniu jest ok pojezdziłem chwile i niby oki ale mam stracha że coś zaraz padnie ps: ostatnio co robiłem przy aucie to na pierwszy starzał zaraz po sprowadzeniu z niemiec wymiana świec wszystkie 12 wymiana uszczelki oraz olej wlałem 10w40 mobil i od tamtej pory zrobiłem około 300-400 km do dziś

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    dziś znów to samo spadek mocy po przejechaniu kilku kilometrów ponowny rozruch i jest znów ok i tak w kółko co jest grane ???

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A filtr paliwa też wymieniłeś ?
    Gra muzyka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    tak zapomniałem dodać ze wymieniłem wszystkie filtry , paliwa też
    auto słabnie w moment i delikatnie szarpie na postoju tez chodzi nie równo jak jade brak mocy kick down nie działa po kilku rozruchach silnika czyli gasze zapale wszystko wraca do normy ale na chwile czasami tez jak stane na chamulcu auto delikatnie szarpie i chce jechać do przodu choć mam noge na hamulcu teraz mam załamke :( a dotego brak wsparcia chociażby podłaczenie do kompa diagnoza itd w wałbrzychu brak warsztatów z softem do v12 tak się tłumaczą żadki model itd itd mam cichą nadzieje ze panowie ze zgorzelca zaraz po świętach zajmą się moją baśką i wszystko wróci do normy

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Ktoras z cewek/przewod. Czesta rzecz po wymianie swiec na nowe ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    całkiem możliwe ale czy po 1 cewce czuł bym taką róznice raczej nie chyba że cały rząd jest tak że auto wczasie odpalenia tzryma obroty i jest ok odjade kawałek stane na światłach i potem cos się zaczyna dziać słysze inny dzwięk w kabninie silnik tak jak by głosniej pracował i straszny spadek mocy auto ledwie jedzie stane na poboczu zgasze zapale i jade wszystko ok aż do jakiegoś czasu kiedy stane znów spdek mocy zaczyna szarpać autem

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    kolego sprawdz cewki i fajki bo prawdopodobnie one sa winne za to ze motor ci kuleje. Jedna a nawet dwie cewki moga spowodowac takie zachowanie. Zobacz czy cewki nie sa popekane nieraz sie to zdarza. Wszystkie raczej nie padly

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Dokladnie jak kolega wuzej napisal na 6 garach objaw byl bardzo widoczny w sumie auto ledwo jechalo wiec nawet jedna potrafi narobic sporo zamieszania. A juz poraz kolejny spotykam sie z tym ze po wymianie swiec dzieja sie takie rzeczy, w roznych autach i modelach. Pozdrawiam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    da się rozpoznać zużycie cewek-fajek zapłonowych na oko??
    e32 v8 manual

  10. #10
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Mnie silnik nierówno pracował, jak miałem odmę do wymiany.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •