Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [ wnetrze] Woda dostaje się do środka!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48

    [ wnetrze] Woda dostaje się do środka!

    Panowie mam pewien problem.Mianowicie ostatnio myłem autko i zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na zdjęciu pojawiają się krople wody,po przetarciu szmatką okazało się że jest jej tam sporo, całe to miejsce było mokre.Pomyślałem że może szyba była otwarta ale teraz po większym deszczu dzieje się to samo.Napewno wszystko jest zamknięte bo mam domykanie szyb i szyberklimera. Czym to może być spowodowane?Z góry dziękuje za odpowiedzi..



  2. #2
    do szyber dachu na każdym rogu jest rurka ściekowa , możliwe ze jedna z nich spadła

    do ściągnięcia podsufitka inaczej nic się nie dowiesz
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    do szyber dachu na każdym rogu jest rurka ściekowa , możliwe ze jedna z nich spadła

    do ściągnięcia podsufitka inaczej nic się nie dowiesz
    Rozumiem że nie jest to takie proste?A jak się ściągnie ten boczek który idzię wzdłuż szyby nic się nie dojrzy?

  4. #4
    nic nie zobaczysz ...
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    nic nie zobaczysz ...
    Rozumiem.Bardzo Ci dziękuje.A nie orientujesz się może czy trudno jest ją ściągnąć??Przeglądałem realoem jak to jest złożone ale nie potrafię tego rozszyfrowac :) Czy może jako laik oddać auto do kogoś kto sie na tym zna.

  6. #6
    Nie jest to zbytnio skomplikowane..

    Odkręcasz rączki , przeciw słoneczniki itd wszystko co jest związane z podsufitka a potem to już sama zacznie schodzic , środkowe słupki też musisz
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  7. #7
    Może być też, że rurki odpływowe są zatkane. Otwórz szyber i polewaj wodę, obserwuj, czy schodzi. Możliwość zsunięcia się rurki uważam za mało realną (chyba że auto było kombinowane). Co do zdjęcia tapicerki - dasz radę. Odkręcasz wszystko co na zdrowy rozsądek trzeba odkręcić i opuszczasz ją w dół.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48
    No tak, ale jak by były zatkane to przetkam je bez ściągania góry?Sorki że tak męcze ale po ostatnim aucie obawiam się że po złożeniu będzie już wydawała jakieś dziwne dźwięki a bardzo tego nie lubię, biore jednak poprawkę na to że to nie VW.

  9. #9
    BMW na szczęście daje się złożyć ponownie i nie trzeszczy :)

    Można próbować przepychać odpływy z przodu, bo do nich jest dostęp, potrzeba coś z jednej strony sztywnego, z drugiej elastycznego.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    BMW na szczęście daje się złożyć ponownie i nie trzeszczy :)

    Można próbować przepychać odpływy z przodu, bo do nich jest dostęp, potrzeba coś z jednej strony sztywnego, z drugiej elastycznego.
    Ok, tylko teraz rozumiem że jak otworzę szyber to gdzieś w rogach będą te odpływy, a gdzie jest druga strona?(czyli gdzie wylatuje ta woda)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •