Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Carsoft 6.5 pytanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg

    Carsoft 6.5 pytanie

    Witam , ostatnio kupilem interfejs wspolpracujacy z programem carsoft . podpielem do kompa i buni - bez najmniejszego problemu udalo mi sie w koncu zmienic jezyk z wloskiego na ludzki czyli niemiecki ;-) I tu koniec sukcesow , chcialem uruchomic komleksowa diagnostyke , chwile pomielilo i program sie zawiesil - i tu pytanie co robie nie tak , czy kluczyk w stacyjce ma byc przekrecony czy nie - probowalem oba warianty i ten sam efekt ...

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    71
    BMW
    e34 540i/e30cabrio
    Skąd
    MD/ KRK
    interfejs jaki? jaki carsoft? duzo rzeczy od tego zalezy mi tez nie działał wiec sie nie przejmuj :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    95
    BMW
    730iA e38
    Skąd
    wrzesnia
    Gdy masz okrągłe złącze obojętnie czy masz włączony zapłon czy tesz nie a gdy masz OBD czy OBD 2 to musisz mieć włączony, Co do Carsoftu to nie jest tak chop co do diagnostyki podaj jakie urządzenie masz model itp.
    zakaz reklamy bez poprzedniego kontaktu z adminem ...

  4. #4

    Re: Carsoft 6.5 pytanie

    Cytat Zamieszczone przez chrisxz
    Witam , ostatnio kupilem interfejs wspolpracujacy z programem carsoft . podpielem do kompa i buni - bez najmniejszego problemu udalo mi sie w koncu zmienic jezyk z wloskiego na ludzki czyli niemiecki ;-) I tu koniec sukcesow , chcialem uruchomic komleksowa diagnostyke , chwile pomielilo i program sie zawiesil - i tu pytanie co robie nie tak , czy kluczyk w stacyjce ma byc przekrecony czy nie - probowalem oba warianty i ten sam efekt ...

    przede wszystkim napisz gdzie kupiłeś oryginalnego CARSOFT-a , my też chętnie kupimy ;D
    a tak na poważnie skąd i jaką masz werję carsofta - i jaki crack i jaki fejsik bo na razie w ciemno działamy
    zakładam ze masz taki z allegro - to jak tak to 6.5 z crackiem powinna chodzic
    jak instalowałes ckracka ?

    pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg
    Witam ponownie , faktycznie interface jest "orginalny" z allegro ;-) Program tez - z emula ;-) wersja 6.5 crack - do skopiowania dwa pliki BMW i BMWhelp ... Zmiana jezyka zadzialala bez problemu , a diagnostyka wiesza program ... Sprobuje jeszcze wersji 5.8 z winda 98 wczesniej bylo xp . Mam jeszcze jedno pytanko czy ten interfejs bedzie dzialal z BMW scaner ?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    Witam
    Zastanawiam sie właśnie nad kupnem interfejsu Viakena do bmw ale nie wiem na który sie zdecydować gdyż chce usunąc usterke w moim aucie (musze wymienić sterwonik ABSu i wykasować błąd poduszek ) i tu mam pytanie którym programem to zrobie . Chce też poprostu co jakiś czas podłąćzyć pod kompa i wykasować błędy o ile takowe sie pojawią Prosze o pomoc A czy wiecie może czy sterownik ABSu o tych samych numerach wystarczy przełożyć i bedzie działać czy można kupić sterownik z innymi numerami i go przeprogramować by działał w innym aucie ??
    pozdr

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    Jak już chcecie kupić interfejsy to kupcie działające pod INPĄ i DISem czyli oryginalnymi programami diagnostycznymi BMW.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford

    Post

    Cytat Zamieszczone przez chrisxz
    Witam ponownie , faktycznie interface jest "orginalny" z allegro ;-) Program tez - z emula ;-) wersja 6.5 crack - do skopiowania dwa pliki BMW i BMWhelp ... Zmiana jezyka zadzialala bez problemu , a diagnostyka wiesza program http://telewizor.eu/forum/viewforum.php?f=9 ... Sprobuje jeszcze wersji 5.8 z winda 98 wczesniej bylo xp . Mam jeszcze jedno pytanko czy ten interfejs bedzie dzialal z BMW scaner ?
    Z windowsem 98 ten program nie chce dzialac zbyt dobrze. Musisz sciagnac wersje z Service Packiem i wtedy dziala ok i sie nie wiesza. Ja znalazlem na jakiejs rosyjskiej stronie jak chcesz to mozesz poszukac w torrentach np tu



    A czy wiecie może czy sterownik ABSu o tych samych numerach wystarczy przełożyć i bedzie działać czy można kupić sterownik z innymi numerami i go przeprogramować by działał w innym aucie ??
    Nie wiem czy można przeprogramować ale z doświadczenia wiem, że lepiej nie kombinowac bo za 300zł można go naprawić.
    Ostatnio edytowane przez cutthr0at ; 29-07-2015 o 08:15

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    Problem w tym ze mojego juz nie idzie naprawić ale szukam choćby takiego do naprawy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •