Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: (e38) Fotele ze stolikami oraz boczki drzwiowe z 750

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa

    Post (e38) Fotele ze stolikami oraz boczki drzwiowe z 750

    Mam pytanie do osób, które mają takie fotele i "bardziej" skórzane boczki z wersji 750.
    Mianowicie - po pierwsze, czy te stoliczki oparcia fotela są zakładane dokładnie tak samo jak panele, które w tym miejscu znajdują się w tańszych wersjach? Czy automatycznie dolne panele z kieszeniami są inne? Czy można przełożyć np. tylko górną część ze stolikami, a dół zostaje "zwykły"? Wiem, że były jeszcze super-hiper wersje, że dolne części też są inne, ale chyba nie wszystkie tak miały...?
    I drugie pytanie w sprawie boczków drzwiowych - chodzi mi o te boczki z 750 - mają nieco więcej skóry (dokładnie to chyba tylko więcej o tyle, że na rączce na boczku też jest skóra) - ale czy one będą pasowały do zwykłej wersji z pojedynczymi szybami? Ja mam wersje niestety z pojedynczymi szybami z roletkami - czy mogę założyć te boczki z 750 i będzie wszystko OK? Czy może kwestia podwójnych szyb jest tu decydująca? Bo inna sprawa, że nie wiem, czy były 750 z pojedynczymi szybami? A może to tylko kwestia różnicy tej listwy chromowanej wewnętrznej, a sam boczek jest identyczny?
    Byłbym wdzięczny za odpowiedź;)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Były 750 też z normalnymi szybami - nawet częściej niż z podwójnymi.
    Druga sprawa do boczków z pojedynczymi szybami możesz założyć szyby podwójne i odwrotnie (różnią się tylko uszczelkami).

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Mam 750 z normalnymi szybami, potwierdzam. Ale różnice są większe: różnią się uszczelkami i listwą chromowaną przy szybie, a podnośniki szyb podwójnych mają grubsze linki ;) Co do pasowania tyłów foteli- niestety nie mam pojęcia.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Dolne części foteli pasują P&P bynajmniej u mnie pasowały, stoliki posiadają dodatkowe mocowanie, dzięki któremu pozycja stolika jest zawsze w poziomie niezależnie od kąta oparcia fotela.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Dziękuję wszystkim kolegom za odpowiedzi. Reasumując - jeśli dobrze zrozumiałem:
    - boczki z 750 można zakładać niezależnie, czy mam szyby podwójne, czy pojedyncze i wszystko będzie pasowało
    - górne części fotela ze stolikami da się założyć do "zwykłych" foteli

    Czy tak? Może miałby ktoś zdjęcia wymontowanych tych stoliczków, aby zobaczyć co "siedzi" po wewnętrznej stronie? Dolne części są inne niż w zwykłych fotelach? Wyglądają po prostu na grubsze...?

  6. #6
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Co do stolików to trochę przerabiania Cię czeka bo jak w/ napisano-maja mocowania inne ;)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •