Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: E38 oglądał ktoś może tego?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    lepiej kupic taniej, zrobic i wiedziec czym sie jezdzi niZ przeplacic i tez robic... to jest uzywaNY samochod i przy tych przebiegach pomalu wszystko po kolei bedzie siadac.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez kierzko Zobacz posta
    lepiej kupic taniej, zrobic i wiedziec czym sie jezdzi niZ przeplacic i tez robic... to jest uzywaNY samochod i przy tych przebiegach pomalu wszystko po kolei bedzie siadac.
    No to trzeba było kupić jeszcze większego purchla tak za 500 ojro. Z uszkodzoną nie tylko skrzynią ale i silnikiem i zgnitym nadwoziem. A tak żeś panie kupił purchla za 2000 ojro i żeś panie przepłacił jak ostatni naiwniak.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    238
    BMW
    E39 528i sedan -> E30 324td touring -> E34 525i sedan -> E38 735iA
    Skąd
    Kołobrzeg
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    No to trzeba było kupić jeszcze większego purchla tak za 500 ojro. Z uszkodzoną nie tylko skrzynią ale i silnikiem i zgnitym nadwoziem. A tak żeś panie kupił purchla za 2000 ojro i żeś panie przepłacił jak ostatni naiwniak.
    wystarczy logicznie pomyslec ale widze ze niektorzy maja z tym problemy... calosc kosztowala mnie jakies 3 500 tys € z remontem skrzyni, powrotem i wszystkimi oplatami, wiec jesli twoim zdaniem kupilem jakiegos pazdzierza bo "powinienem" zaplacic minimum 7 tys za uzywane stare e38 "do poprawek" to mam jeszcze spory zapas gotowki na ewentualne dalsze wykryte podczas uzytkowania usterki (ktore kolege tez czekaja bo od tego nikt sie nie uchroni)a nawet na zakup drugiej na czesci i malowanie...

    ogolnie autko bardzo fajnie wyglada widac ze ladnie wyszykowane na handel wiec zycze jeszcze raz milego uzytkowania konczac temat duzo/malo. pozdrawiam :)

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    45
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Wrocław
    Gratuluję zakupu. Bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    14
    BMW
    E38 740i M62TUB44
    Skąd
    Gliwice
    O ile jestem w stanie uwierzyć, że ktoś w Niemczech chciał się pozbyć auta z uszkodzoną skrzynią i tanio sprzedał potencjalnie dobry egzemplarz, to uważam, że opinia na podstawie zdjęć, że auto jest wypicowane jest trochę nieuprawniona (chyba, że widziałeś na miejscu coś zauważyłeś i wiesz). W aucie wszystko działa jeździ się świetnie ale istnieje takie pojęcie jak "pakiet startowy" (nawet przy aucie za dużo grubsze pieniądze warto zrobić wymiany olejów, filtrów, świec itp). W moim doszło kilka typowych usterek które nie powinny być zbyt drogie a sprzedawca trochę zszedł z ceny.
    Gratuluję zakupu okazyjnie auta ale okazja raz się trafi raz nie a ja nie bardzo mam czas na jazdę do Niemiec i sprawdzanie czy drobna usterka o której jest napisane w ogłoszeniu nie zakwalifikuje auta jako tej drugiej do wyciągania części. Tutaj też miałem kawał drogi ale wysłałem motoraportera, żeby mi przynajmniej auto wstępnie sprawdził i wiedziałem że nie jadę do jakiegoś ulepa. A zazwyczaj ładne e38 na mobile.de czy autoscout24 zaczynają się od 4000EUR (i też mają coś do zrobienia)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez kierzko Zobacz posta
    mam jeszcze spory zapas gotowki na ewentualne dalsze wykryte podczas uzytkowania usterki a nawet na zakup drugiej na czesci i malowanie...
    Hehe...a to dobre...gdybym miał do każdego swojego auta kupować drugie na części to miałbym teraz 8 pod domem...bez przesady :)
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Gratuluję zakupu, naprawdę piękne auto, niech długo jeździ i wiernie służy. A nawet jakbyś wydał 50 tyś na niego to nikomu żal dupy nie powinien ściskać, w końcu to twoje auto. Są ludzie, którzy z pasji po zakupie potrajają wartość swojego auta i tam nikt nie narzeka.

Podobne wątki

  1. [E38] czy ktoś może już oglądał to e38?
    Przez bawarczyk_7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-02-2014, 18:52
  2. [E32] E32 750iL POZNAŃ zna ktoś? Może ktoś oglądał?
    Przez GRABS w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 12:08
  3. [E38] Zna ktoś może, oglądał?
    Przez Patromierz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 10:14
  4. [E38] 750 ia - oglądał ktoś może to auto?
    Przez fIlek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-05-2012, 00:49
  5. Oglądał ktoś może te autko? 745
    Przez kolonkos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •