Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: ZMIANA KLUCZYKA W E38 na poliftowy

  1. #1
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    Post ZMIANA KLUCZYKA W E38 na poliftowy

    Witam wszystkich.
    Koledzy i koleżanki...chciałbym wymienić swój stary kluczyk na poliftowy.W moim wytarły się już gumki i tak szczerze mówiąc to bardziej podoba mi się kluczyk poliftowy od mojego"kwadraciaka" i tutaj chciałbym zasięgnąć porady:
    -czy jest opcja dokupienia,dokodowania takiego kluczyka?Co musiałbym kupić ,żeby wszystko działało?I czy jest ktoś na forum kto robił już coś takiego lub też ktoś,kto się tym zajmuje?
    Mój obecny kluczyk co 10-te podejście zamyka samochód z pilota przez wytarte gumy ( tak trochę lipnie to wychodzi jak np stoisz na parkingu i dłubiesz w zamku żeby zamknąć samochód a stoi obok koleś Oplem Corsa , pstryk....i po sprawie ;( )
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Baja
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    552
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    tel: 787112322 Cześć zadzwoń pod w/w numer, jest to facet który koduje i wymienia kluczyki, koszt takiej operacji to ok 350zł z tego co pamiętam.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Można też wymienić same gumki w kluczyku. Koszt - kilkanaście złotych gumki, robocizna - zero.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    http://harkan.pl/pilot-bmw-e39-e38-x...hu58-p-18.html
    Docinasz grot u ślusarza
    Przekładasz pastylkę z Immo, ze swojego klucza
    Kodujesz centralny

    I masz klucz a'la polift
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    czy ja dobrze rozumiem? kluczyk ma już w sobie centralkę do zaprogramowania pilota i miejsce na transponder starego typu z kluczyka przedliftowego?
    Ostatnio edytowane przez Bartos ; 31-07-2014 o 19:34

  6. #6
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    W jaki sposób mam do kodować centralny?potrzebny jest odpowiedni komp i program do tego czy tez jest inny sposób?
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    "INICJALIZACJA PILOTA.

    Po wymianie baterii pilot zdalnej obsługi wymaga inicjalizacji (zbędne jezeli wymiana baterii nie trwała dłuzej niz jedna minute i jezeli nie zostal wtedy nacisniety zaden przycisk). Obowiazuje to takze przed uzyciem nowego nadajnika (np. gdy poprzedni mial usterke).:

    1. Wsiąść i zamknąć drzwi kierowcy.
    2. Kluczyk zaplonu obrucic w zamku kierownicy na chwile (max. 5 sek.) w polozenie 1 i z powrotem ustawic na 0.
    3. Przycisk 1 pilota (otwieranie drzwi) nacisnac i prztrzymac. Przycisk 2 (zamykanie) nacisnac krotko trzykrotnie raz za razem w ciagu 10 sek. nie puszczajac przy tym przycisku 1.
    4. Puscic przycisk 1.
    5. Centralne ryglowanie sygnalizuje ryglujac i natychmiast odryglowujac, ze inicjalizacja pilota jest skuteczna.


    W razie braku reakcji centralnego ryglowania trzeba ponownie przeprowadzic inicjalizacje pilota.

    Jezeli posiadasz jeszcze dalsze klucze z pilotem (lacznie do 4), trzeba je takze inicjalizowac, kazdy w ciagu 30sek. po porzednim.
    Nie wolno jednak przy tym poruszac zamka kierownicy".




    cytat elektroda.pl

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska

    Post

    pisałem wcześniej już na ten temat. Tu masz namiary na kolesia:

    http://www.kluczesamochodowe.com.pl/...gramowanie.htm

    zrobi ci każdy klucz do każdej bmw oprócz najnowszej ser f

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Bartos Zobacz posta
    czy ja dobrze rozumiem? kluczyk ma już w sobie centralkę do zaprogramowania pilota i miejsce na transponder starego typu z kluczyka przedliftowego?
    W środku jest elektronika, ze zwykłą baterią(więc nie ładuje się ze stacyjki jak w poflicie), którą da się douczyć do centralnego jak ori kluczyk.
    Jest też w komplecie czysta pastylka do Immo, więc jest możliwość dorobienia kolejnego klucza do odpalania.

    Ostatnio w E39 po lifcie dokładałem takie 2.
    Docięte groty u ślusarza, ogarnięte pastylki do ews. Douczona elektronika do centralnego i wszystko działa jak fabryka.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #10
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Tu można dostać klucze w dobrych pieniądzach:
    http://www.kluczeluban.pl/
    Solidna firma.

    Za 120zł plus vat jest klucz który trzeba dociąć i ze starego przełożyć transponder.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

Podobne wątki

  1. [ elektronika] Wkodowanie pilota, zmiana kluczyka,
    Przez Johnny_Bravo w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-08-2010, 15:17
  2. [ pozostale] zmiana kluczyka e38
    Przez oizo_pl w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 06:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •