Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Pytanie, przyciski obok sterowania szyberdachem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz

    Pytanie, przyciski obok sterowania szyberdachem

    Co oznaczaja te przyciski obok sterowania szyberdachem bo nie mozemy dojsc :)

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    sa to przyciski do programowania pilota do otwierania np:garazu lub bram wjazdowych ;)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    pokaż fotkę :)

    Pewnie jakiś pilot od bram ( a'la american style )

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    NIe posiadam foty. wygalda to cos w stylu pamieci do fotela tylko jest na gorze kolo przycisku od szyberdachu jak sie naciska ktoras pozycje to mryga na czerwono i sie nic nie dzieje:) a jak to sie uzywa? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Trucks___2000-BMW-7-SERIES-750iL-1-OWNER-LOW-MILES-CARFAX_W0QQitemZ310108770143QQddnZCarsQ20Q26Q20Tru cksQQddiZ2282QQcmdZViewItemQQptZUS_Cars_Trucks?has h=item310108770143&_trksid=p4506.c0.m245&_trkparms =72%3A727|65%3A12|39%3A1|240%3A1308 ta ma to na wyposazeniu:)

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    jak masz garaz lub brame na pilota to podjedz z tymi pilotami do tego kto montowal te bramy/pilota i on powinien zaprogramowac te przyciski na taka czestotliwosc w jakiej pracuja twoje piloty
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Tak dokładnie - to sterowanie jakimiś bramami i tego typu rzeczami na pilota :) Ale jak to programować to nie wiem - podobno szwedu ma coś takiego u siebie :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Czego to ludzie nie wymysla. Niedosc ze z pilota bramy to jeszcze z auta ;D

  8. #8
    Fajna opcja, tylko instrukcję mam po niemiecku i nie wiem jak to zaprogramować :/
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Mniej więcej chodzi o coś takiego:


    Uniwersalny Nadajnik

    BMW Uniwersalny Nadajnik zastępuje
    do trzech podręcznych nadajników różnych urządzeń - takich jak garaż - otwieracze drzwi , systemy alarmowe, albo systemy blokady drzwi. BMW , który Uniwersalny Nadajnik rozpoznaje i "uczy się" transmitowanego sygnału każdego z oryginalnych podręcznych nadajników.
    Sygnał oryginalnego podręcznego nadajnika może być zaprogramowany na jednym z trzech kluczy kanału. Następnie , każde z urządzeń może być uruchomione ze stosownie zaprogramowanym kluczem kanału. Transmisja sygnału jest zasygnalizowana przez lampkę wskaźnikową.
    Jeżeli pojazd jest sprzedany, pamięć kluczy kanałów powinna być oczyszczone.
    Programowanie
    1 Klinowanie kanału
    2 Lampka wskaźnikowa
    3 Odbiorca programowania

    1 Kluczyk zapłonu w pozycji 2
    2 Dla początkowego użycia:
    Naciśnij i trzymaj oba zewnętrzne klucze 1 aż do lampki wskaźnikowej 2 błyski i wtedy je puść. Trzy klucze kanału są oczyszczone {rozliczone} 380de711
    3 Ustaw oryginalny podręczny nadajnik ku odbiorcy na 2 maksimum 3 cale (5 cm)
    4 Przyciśnij klucz transmisji oryginalnych podręcznych nadajników(przycisk 2) i pożądany klucz kanału BMW Uniwersalny Nadajnik (przycisk z nr 1) równocześnie. Wypuść oba klucze skoro tylko lampki wskaźnikowe zaczną szybko błyskać
    5 by zaprogramować inne oryginalne podręczne nadajniki, powtórzyć kroki 3 i 4.
    Odpowiedni klucz kanału jest teraz zaprogramowany z sygnałem oryginalnego podręcznego nadajnika.



    Myślę, że wraz z rysunkami z niemieckiej instrukcji dasz sobie radę. Tłumaczyłam na podstawie instrukcji amerykańskiej ale rysunki i oznaczenia są takie same.

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jeśli nie chcesz tego posiadać jestem w stanie odkupić to " zbędnę Ci urządzonko ;D " ...

    Co Ty na to ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •