Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Zakup BMW e65 po lifcie - trochę informacji.

  1. #41
    Początkujący Użytkownik Awatar WarsawShark
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    36
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Warszawa
    jak można e65 krzywdzić LPG? :( ja dzisiaj odebrałem swe cudowne 4.4 i nigdy nie wsadzę czegoś takiego co się nazywa instalacją gazową :P a najzabawniejsze jest to że 1.6 117 koni z mitsubishi mojej matki pali tyle samo xD. Jak diesel to 3.0d, jak benzyniak to chyba najlepiej 4.4. Awaryjność? nie przesadzajmy, ktoś kto bulił 400-500 tyś za limuzyne nie chciał kupować czegoś awaryjnego ;) w mojej wymieniane były okresówki i naprawiany alternator, no i akumulatorek chyba kończy swój żywot więc idzię do wymiany, ale to groszowe sprawy.

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Temat lpg był wiele razy przerabiany i po co do tego wracać. Komu pasuje lpg ten montuje i mnie to nie przeszkadza. Jeśli w twojej nie były robione uszczelniacze oraz słynna rurka to musisz to zrobić bo zapewne zaraz się to odezwie. Co do bezawaryjności to nie idzie ona liniowo z ceną.
    Ostatnio edytowane przez euro_tuned ; 06-08-2014 o 22:10

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    140
    BMW
    E38 735 98'
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez WarsawShark Zobacz posta
    jak można e65 krzywdzić LPG? :( ja dzisiaj odebrałem swe cudowne 4.4 i nigdy nie wsadzę czegoś takiego co się nazywa instalacją gazową :P a najzabawniejsze jest to że 1.6 117 koni z mitsubishi mojej matki pali tyle samo xD. Jak diesel to 3.0d, jak benzyniak to chyba najlepiej 4.4. Awaryjność? nie przesadzajmy, ktoś kto bulił 400-500 tyś za limuzyne nie chciał kupować czegoś awaryjnego ;) w mojej wymieniane były okresówki i naprawiany alternator, no i akumulatorek chyba kończy swój żywot więc idzię do wymiany, ale to groszowe sprawy.
    Nie chcę nikogo obrażać ale po Twoich postach wyglądasz na kogoś bardzo młodego, któremu tato kupił auto, tato tankuje i tato sponsoruje. Przejedź się trochę autem zobaczysz ile pali co się psuje itd.

    Auto z założenia musi być awaryjne, z czegoś serwis trzeba utrzymać (już były modele niezniszczalne, które mało nie doprowadziły do bankructwa m.in. MB), poczytaj sobie np. o tym jak Toyota dokładała do każdego modelu Priusa, żeby potem odrobić na serwisie.

    A jeżeli w Twoim były wymieniane tylko okresówki to życzę dalszej tak bezproblemowej eksploatacji.

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    GajowyGugala piweczko.
    WarsawShark oceniac E65 bedziesz mogl przynajmniej po kilku miesiacach eksploatacji. Piszesz ze chyba aku do wymiany ale wymiana akumulatora na nowy moze nic nie pomoc bo takie jest E65...

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    Co Wy tak o tej awaryjności :) E65 nie jest autem awaryjnym ! Moje byłe ma już ponad 320 tys. przebiegu i jeździ nim znajomy - żadnej poważnej awarii,żadnych uszczelniaczy czy rurek do dzisiaj a to co w nim było wymienione przez 80 tys.km przebiegu i 6-ciu lat eksploatacji można policzyć na palcach. Padła przetwornica ksenonu, sterownik I-Drive,silnik wycieraczek i kilka drobiazgów. Wyłączając rzeczy typowo eksploatacyjne czyli oleje,płyny,klocki czy opony nie wiem czy dołożyliśmy razem do niej 2 tys.PLN . Więcej mnie kosztował Golf IV kilka lat temu :)

  6. #46
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez jaro_alfa Zobacz posta
    Zobacz to cacko:
    http://allegro.pl/bmw-745d-330km-22-...452297644.html
    Co prawda nie full, ale godna uwagi.

    Z tymi felgami to pojechał po bandzie...


  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    Cytat Zamieszczone przez Bingo Zobacz posta
    Co Wy tak o tej awaryjności :) E65 nie jest autem awaryjnym ! Moje byłe ma już ponad 320 tys. przebiegu i jeździ nim znajomy - żadnej poważnej awarii,żadnych uszczelniaczy czy rurek do dzisiaj a to co w nim było wymienione przez 80 tys.km przebiegu i 6-ciu lat eksploatacji można policzyć na palcach. Padła przetwornica ksenonu, sterownik I-Drive,silnik wycieraczek i kilka drobiazgów. Wyłączając rzeczy typowo eksploatacyjne czyli oleje,płyny,klocki czy opony nie wiem czy dołożyliśmy razem do niej 2 tys.PLN . Więcej mnie kosztował Golf IV kilka lat temu :)
    Nikt nie pisze ze kazda jest awaryjna, ale trafiaja sie takie "igly". Ja po ponad 5 latach do elektroniki nie dolozylem nic, jedynie RDS mi nie dziala.

Podobne wątki

  1. [pozostale] zakup e65
    Przez rdboy w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 14:09
  2. zakup e65
    Przez szu730 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-09-2013, 21:54
  3. BMW E38 735i Krajowy -potrzebuję informacji - chcę kupić
    Przez Daniel 5 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-06-2010, 16:11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •