Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: e 38 urwana pompa wspomagania

  1. #1
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój

    e 38 urwana pompa wspomagania

    no i stało się !!! na hopie pod ikea katowice urwałem pompę wspomagania, auto u mechanika, jestem załamany :(
    Pozdrawiam, Przemos

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ?? Jak żeś tego dokonał ?? Pokaż fotki jakieś jak to wygląda i o co chodzi ??

  3. #3
    Pompa nie jest najniższym elementem silnika. Chyba niezły kipisz musiałeś tam zrobić żeby doszło do pompy :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    mam obniżone zawiecho, teraz na zimówkach 16` to już całkiem nisko mam, najezdzajac na hopę (bardzo powoli) zachaczyłem delikatnie, okazało sie że to pompą wspomagania (chyba), zdjątek nie zrobię bo zalawetowałem auto do mechanika od razu, jutro będę może wiedział co i ile:). wiem że jeszcze pasek mi pocięło ;((
    Pozdrawiam, Przemos

  5. #5
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    hmmm no nie wiem w każdym bądź razie to cos z paskiem najniżej się oderwało
    Pozdrawiam, Przemos

  6. #6
    Przykra sprawa. Nie wiem jak z obniżanym autem, ale gdybym seryjnym cokolwiek urwał pod supermarketem to bym im nie popuścił. Co do złotówki by musiały gnoje zapłacić za naprawę.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Przykra sprawa. Nie wiem jak z obniżanym autem, ale gdybym seryjnym cokolwiek urwał pod supermarketem to bym im nie popuścił. Co do złotówki by musiały gnoje zapłacić za naprawę.
    To nie jest takie proste :) Progi zwalniające mają jakieś tam wymiary dostosowane do konkretnych prędkości i trzeba by im udowodnić że nie jechałeś szybciej. Poza tym przy seryjnym zawieszeniu raczej żadko się zawadza o progi jadąc przepisowo. Natomiast po tuningach to różnie bywa :) Kiedyś był w TV program jak gość jakimś sportowym autkiem coś sobie zrobił na progach zwalniających na uliczce osiedlowej i odszkodowanie nie było takie oczywiste :/ Były jakieś durne tłumaczenia itp.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #8
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Współczuje - wiem jak boli jak coś się stanie naszym "Loszką" ale tak właśnie jak pisze przdmówca odszkodowanie od Sumermarketu to "MARNE SZANSE" (z farncuskiego) Ja wyrwałem sobie zderzak przedni na krawężniku przed supermarketem i kierownik Supermarketu stwierdził, że mam zrobić ekspertyze i założyć sprawę w sądzie, - że za wysoki krawężnik i zobaczymy kto wygra ? Po tym wydarzeniu założyłem nowe seryjne sprężyny i teraz bez obawy parkuje pod różnymi supermarketami i hopki mi nie straszne !

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    82
    apropo wymiarów tych hopek itp. to sa to dane tylko "teoretyczne" w praktyce jak jest kilka cm za duzo to nikt tym sie nie przejmuje. Wiekszosc ludzi jak sie zarysuje albo urwie to machnal reka i z własnej kieszeni pokryja koszty. Stad wiele dziwnych sytuacji. Nikt nie kontroluje wysokosci tych hopek. Osobiscie przejezdzam od hopki ktora ledwo czuc przy dopuszczalnych 20km/h przy przejezdzie przez takowa az po takie gdzie musze ledwo co sie toczyc zeby przejechac bez zawadzenia!!!

    http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW

  10. #10
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    no i coraz bardziej zaczynam się zastanawiać nad załozeniem seryjnego zawieszenia, ciekawe ile to może kosztować
    Pozdrawiam, Przemos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •