Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Przekladka kierownicy i reszty w angliku / problematyczna ?

  1. #1
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1

    Przekladka kierownicy i reszty w angliku / problematyczna ?

    Witam,


    czy ktos przerabial temat kompletnej przerobki e38 z UK na wersje europejska ?

    Chodzi mi o pelna liste czesci potrzebnych do tego zabiegu oraz zakres prac nad tym zabiegiem (mniej wiecej ilosc godzin).

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    nikt Ci nie powie ile godzin to trwa bo to zależy od wiedzy czlowieka, który będzie to robił - pozatym pierwsze auto zawsze przekłada się dłużej, strzelam, że E38 to z 2 tygodnie dziennie po 8h. Z części zapewne maglownica, deska, wykładziny, elektryka cała do przedłużenia (będzie ze 200 kabelków).

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Z czystej ciekawości - to fajnie jakby ktoś napisał w punktach dokładnie jakie części - łącznie ze śrubkami...

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Sebek nie prosciej sciagnac do niemiec tam zarejestrowac ( bo bez problemu mozna ) potem do pl i tez musza zarejestrowac bo auto z niemiec po co bawic sie w przekladanie a po drugie slyszalem ze juz niedlugo normalnie bedzie mozna w polsce rejestrowac auta z uk tak jak w calej uni Co do samej przerobki to ja jestem przeciwny bo wymieniac musisz przewody hamulcowe pewnie cala sciane przednia to juz tematy nie dla mnie ja bym sie bal takim autem jezdzic

  5. #5
    w BMW sciany grodziowej sie nie rusza ..

    Wystarczy zaspleic dziury po pedałach , ori jest to napawane tylko cos na zasadzie podlokietnika tylniego
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc
    Sebek nie prosciej sciagnac do niemiec tam zarejestrowac ( bo bez problemu mozna ) potem do pl i tez musza zarejestrowac bo auto z niemiec
    ehh nie masz racji :), tu nie chodzi o problem z rejestracją auta pochodzenia angielskiego tylko o przegląd zerowy w kraju, który nie przejdzie z kierą po prawej. Nic nie da zarejestrowanie w niemczech.

    po co bawic sie w przekladanie
    oplaca sie ;)

    a po drugie slyszalem ze juz niedlugo normalnie bedzie mozna w polsce rejestrowac auta z uk tak jak w calej uni
    calkiem mozliwe, bo weszla ustawa znoszaca przeglady zerowe ale zobaczymy jak to bedzie z anglikami

    Co do samej przerobki to ja jestem przeciwny bo wymieniac musisz przewody hamulcowe pewnie cala sciane przednia to juz tematy nie dla mnie ja bym sie bal takim autem jezdzic
    heh wiesz co ja auta od pół roku przekładam i wymiana przewodów hamulcowych na nowe niczemu nie zagraża, to tak jakbyś w komputerze taśme do dysku wymienił :P

    @Aldik
    nie podam ci listy bo BMW nigdy nie przekładałem, oprócz maglownicy,deski napewno będzie podszybie, mechanizm wycieraczek, nagrzewnica, lusterka, światła + pare pierdółek sie znajdzie :P

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    12
    mechanizm wycieraczek jest chyba taki sam w angliku i europie.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez mic
    mechanizm wycieraczek jest chyba taki sam w angliku i europie.
    Mechanizm jest zupelnie inny - tez trzeba przelozyc. Jeszcze lusterko wsteczne, pamieci foteli??

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    mechanizm może da sie przerobić (ja w land roverach przerabiam), dojdzie jeszcze boczek ze sterowaniem szybami + dużo pierdołków np klamki. Ogólnie zależy jak kto chce mieć auto przerobione

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    mechanizm wycieraczek jest dokladnie taki sam.. ja posiadam samochod "anglik" przelozony juz:) i trwalo to 7 dni roboczych w firmie ktora tyllko tym sie specializuje:)
    ps. maglownica, deska rozdzielcza, wykladzina, wiazka elektryczna (ewentualnie przedluzanie kabli) boczki do drzwi, sciana grodziowa zostaje ta sama nic nie spawane nic nie ruszane zaslepione miejsce pedalow i inne rozne pierdolki..:) pozdrawiam
    Biały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •