Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Kubosh - E38 730d

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Moi drodzy.

    Samochodzik odebrałem od Wiltronica - wymienił pompę paliwa (w baku ) oraz amortyzatory .

    Taka mała sesja w moim ostatnio ulubionym miejscu :






    Brzydka felga na razie zostaje . Na przyszły sezon przygotuję coś fajnego ;)

    W związku z tym ,że nie mogłem dziś siedzieć w domu trochę podziałałem przy 7er.

    Na pierwszy ogień poszła aktualizacja mapy dla czytnika MK2 z 2012r.


    Kolejna rzecz która mi się nie podobała - chromowane nerki .
    Też się za nie wziąłem jak trzeba :)








    I efekt finalny ;)




    kolejne modyfikacje niebawem ;)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Z czarnymi żeberkami nerek to wielki plus, teraz jeszcze czarne listwy nadwozia i będzie git :)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Pomyślimy ;)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Zmiany związane z nerką bardzo dobre - mi też się zupełnie nie widziały te w pełni chromowane:/ Teraz przód zyskał zdecydowanie na wyglądzie. Ogólnie popieram przedmówcę i poszedłbym o krok dalej i polakierował na czarno nie tylko listwy boczne na drzwiach i zderzakach, ale też dolne części zderzaków i progi. To auto wygląda jakoś tak "łyso":/ Wszystko pomalowane na srebrno i przez to "zlewa się" w jedną srebrną bryłę...:/
    I jeszcze takie pytanie - czy to auto było w taki sposób polakierowane już w fabryce, czy to robił poprzedni właściciel? Widać, że drzwi kierowcy mają inny odcień, a i czujniki parktroniku są jakoś kiepsko polakierowane... Osłona na próg na wysokości błotnika też jakaś pokrzywiona nieco...
    Dobrze, że widzisz też brzydotę tych felg i planujesz zmiany na przyszły sezon - mi te felgi pasują chyba tylko do zdezelowanego e36 z płomieniami na masce:/ A masz już coś upatrzonego jeśli chodzi o wzór i wielkość felgi?

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Akurat listwy progowe i dolna część zderzaków to może nie, jak ktoś ma ciemne auto to tego tak nie widać, ale na jasnym kolorze doły w kolorze optycznie powiększają auto i nadają wyrazistości, no ale to przy czarnych listwach zderzaka i drzwi.
    ja np mam kolor srebrny (titansilber) doły w kolorze, czarne listwy i nerki z chromowanymi przodami (ala V12) i jest OK.

    Paweł 7 Fabrycznie to doły były czarne lub w kolorze a listwy chyba zawsze czarne.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa

    Post

    He he - ja akurat mam całkowicie odmienne zdanie w kwestii dolnych części zderzaków i progów, ale może już się nie będę wypowiadał więcej w tej kwestii bo moderator strony jest chyba na mnie mocno cięty już za moje opinie i wstawianie zdjęć pokazujących ten stan... No nic. Ale jak widać większość z nas widzi akurat w tym egzemplarzu, że tego "sreberka" jest tu zdecydowanie za dużo:)
    Czekam na kolejne mody w tym samochodzie.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Panowie - ona jest ori shadowline czyli listwy w kolorze nadwozia .
    Samochód był po małej kolizji - błotnik lewy , maska i zderzak były wymienione , więc dlatego różnica minimalna w odcieniach .

    Co do felg ... hmm na razie sobie analizuje co fajnego włożyć i aby za dużo osób ich nie miało :P może Rondell 0058 pomalowane na czarno z wypolerowanymi rantami ;)

    A listwy ... hmmm ... muszę pomyśleć co i jak .

    Generalnie jeszcze nie oswoiłem się z tym ,że mam E38 a nie E32 :P W tamtej wiedziałem co chcę osiągnąć i jak miała wyglądać. Tu trzeba podejść*do tematu trochę inaczej . Na razie trzeba się mechaniką zająć ;)

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    jak shadowline to tylko listwy górne listew zderzaka i ramki wokół drzwi powinny być w kolorze (czy to co normalnie jest w chromie).
    Co nie zmienia faktu że życze długiej i bezawaryjnej jazdy

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Cytat Zamieszczone przez Paweł 7 Zobacz posta
    Dobrze, że widzisz też brzydotę tych felg i planujesz zmiany na przyszły sezon - mi te felgi pasują chyba tylko do zdezelowanego e36 z płomieniami na masce:/
    Mam takie w troszku podupadłym na zdrowiu E36 i tam one też nie pasują! ;)

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa

    Post

    He he - czyli jednak do niczego nie pasują te felgi - nawet do zdezelowanego e36;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •