Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: poszukiwania bmw e38 do 20000 benzyna lub lpg

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn

    Post poszukiwania bmw e38 do 20000 benzyna lub lpg

    witam wszystkich!
    Panowie jestem posiadaczem e38 ale razem z kumplem jesteśmy w fazie poszukiwań samochodu dla niego.
    Kryteria są takie, że
    samochód ma być w benzynie lub z gazownią
    kolor nie jest mocno istotny
    na pewno v-ka (3.5 4.4)
    przedliftowe (m.in. z powodu vanosów oraz kilku innych podzespołów, które mogą być kłopotliwe)
    wypas????? no zapewne im większy tym lepiej ale to nie wyznacznik

    tak się zdarzyło, że stałem obok tej przypadkowo będąc w Płocku pamiętając ją z ogłoszenia. Może ktoś widział bliżej, oglądał bądź coś wie? z tego co wiem to 2 elementy do malowania a reszta w aukcji.
    http://olx.pl/oferta/bmw-e38-735il-z...tml#c51e76203e

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    5
    BMW
    brak
    Skąd
    kuj-pom

    Post

    to od handlarza? na torunskich blachach a w plocku???

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn
    dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. wczoraj o 23:30 to BMW zmieniło adres zameldowania a okolice Olsztyna. Po dość wnikliwych oględzinach i burzliwych negocjacjach samochód zakupił mój kolega. dziękuję użytkownikom malpa_tg oraz balcer. szkoda, że jakby nie patrzył odległości pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami samochodów były tak duże a poza tym może moje gapiostwo, że sprawdziłem pocztę dopiero teraz spowodowało kupno tego a nie innego egzemplarza. szukaliśmy dobre 3 miechy po różnych portalach ale niestety sami koledzy wiecie jak ciężko jest znaleźć odpowiedni egzemplarz. Samochód nie jest od handlarza. Gość po prostu meldunek ma w Toruniu i fura była na niego. Mam nadzieje, że kolega pochwali się zdjęciami na forum i napisze o niej parę słów. Samochód jest do ogólnego dopieszczenia i wymiany kilku rzeczy eksploatacyjnych. POZDRAWIAM

Podobne wątki

  1. Benzyna? LPG?
    Przez Bukol w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 24-07-2008, 10:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •