Zamierzam zabrac się trochę za caraudio w mojej E38, potrzebowałbym od Was pomocy odnośnie tego jak to podłączyć, którędy puścić kable itp, po kolei:

CEL - podłączyć wzmacniacz i subwoofer do bagażnika na seryjnym radiu za pomocą konwertera hi-low ciągnąc sygnał z tylnych głośników ( mam wersję bez wzmacniacza, bez dsp itp, standardowy system ze zmieniarką, rocznik 1994 )

Pytania:

1. Ten konwerter hi-low (Sinuslive) powinienem podłączyć z tyłu za radiem i wyciągnąć ten sygnał na tył L i P z kostki ? jesli tak to które to kable ?

2. Którędy najlepiej pociągnąć kabel sygnałowy przez wnętrze, żeby było najmniej rozbierania, bądź najłatwiej (nie rozbierałem jeszcze nigdy wnętrza E38 więc to bedzie pierwsze starcie ^^ )

3. Gdzie podłączyc REMOTE od wzmacniacza pod seryjne radio ?

4. Czy plus mogę sobię pociągnąć z tego "rozdzielnika" przy akumulatorze w bagażniku?

a tak już poza tematem wzmacniacza:

5. Czy stosowaliście adaptery z allegro do przednich drzwi pod głośniki 160mm? czy to jest plugnplay i mogę sobie za ich pomocą łątwo wrzucić 160mm czy czeka mnie jakaś rzeźba ? ( nie zamierzam na razie podłączać zestawu przedniego pod wzmacniacz gdy ciągnę sygnał za pomocą konwertera, chce zeby zestaw przedni grał tylko z radia póki co )



Z góry dzięki za sugestie, pomysły i pomoc :)