Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [e32] gen.II wypalanie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    [e32] gen.II wypalanie

    Witajcie .

    Koledzy mam jeszcze w aucie gaz II gen. brontozaurus jak w reklamie banku he he...
    Stara ale jakoś jeszcze wydala sekwencje montuje dopiero na wiosnę... oby :)

    Ale moje pytanie dotyczy wypalanie gazu/benzyny na środkowym położeniu centralki.
    Gaz wypala mi i wypala i wypala i wypala 15 km na wypalaniu i dalej wypala i wypala...
    Też tak macie??? to jest norma???
    benzyna szybciuteńko 3 sek i gaśnie.. a gaz wypala i wypala i wypala.... obecnie śmigam na benzynie (taką mam nadzieje)ale z samego rana nie chodzi równo na benzynie tak jak by chodził na dwóch paliwach jednocześnie. Przełączając na gaz 3 sek. i samochód równo pracuje.

    wiecie o co tu chodzi????

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    W istalacji II-giej gen nie ma czegos takiego jak dopalanie :/ Przełącza i juz. Ale mozliwe, że podaje dwa paliwa jednoczesnie.

    Rodzaje instalacji LPG
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dokladnie, moze zdejmij kabalek z elektoraworu przy parowniku i zobacz czy dalej na gazie pracuje

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    jak przerzucam z benzyny na gaz to elektrozawór robi charakterystyczne klik i na odwrót... Więc mniemam że elektrozawór pracuje... rozumiem że mam odczepić kabelek od małej plastikowej puszeczki (u mnie koloru niebieskiego) z dwoma przewodzikami???

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja, kabelek obojetnie ktory, jak dalej auto bedzie pracowac na gazie to poprostu jest nieszczelny, a niesmierdzi gazem nawet jak auto jest nieodpalone???

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    kiedyś jakaś woń gazu mnie doszła.. nawet się zastanowiłem skąd moze iś.. ale jakos ostatnio tego nie czułem pod maską...

    Sciągnełem te przewodziki z elektrozaworu i motor gaśnie na gazie... więc nie dostaje podwójnie paliwa może jakiś wtrysk się zapieka albo cóś???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •